Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lenne a helyes döntés?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lenne a helyes döntés? Csak normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés

Barátnőm rájött, hogy megcsaltam (most mindegy, miért), de azóta már többször megbántam és valóban csak őt szeretem. Azt mondta, két lehetőségünk/lehetőségem maradt:

1. Szakítunk.

2. Azért, hogy ne fordulhasson elő ilyen még egyszer, erényövet zár rám, és csak akkor enged szabadon, ha együtt vagyunk: [link]

Próbáltam már egyezkedni vele, de nem tudom jobb belátásra bírni (és emellett meg is tudom érteni), én viszont továbbra is szeretem. Mit mérlegeljek a választás előtt?


2010. aug. 7. 15:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
szemétség hogy megcsaltad abarátnőd mindenoka meglene rá hogy szkitsok de ez az erőnyöv meg elég beteg dolog nem a középkorba vagyunk szerintem menekulj ember még a végén műanyag pcsödlesz :D
2010. aug. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi vicces fiú van itt!

Ejnye,te kis mókamester!

2010. aug. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

látom van itt az oldalon valki, akit nagyon izgat az erényöv gondolata.

a valódi kérdésedre a válasz: hát próbáld ki ha annyira tetszik. NEm gáz, vannak érdekes fétisek, ha téged ez izgat akkor ne itt kérdezgess minden nap vmi erényöves kérdést, egyzserűen szerezz be egyet, és játsz vele ahogy szeretnél. + ha olyan a barátnőd, ha van, próbáld belevinni ajátékba.

2010. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Hogy mit mérlegelj? Semmit ba*zki! Talán azt az egyet, hogy mi mindent fog még veled megtenni ezután. Hiszen megcsaltad, nincs kizárva, hogy ahol csak lehet, bosszút akar állni rajtad (persze, ilyenkor már nem egészséges a kapcsolat, azonnal be kell fejezni). Ha ezt hagyod, akkor... Na mindegy! Hagyd ott, meg amúgy is: ha egyszer megcsaltad, máskor is meg fogod (na jó, így nem, de érted, mire gondolok...).
2010. aug. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
És mi van ha elveszti a kulcsot. Na akkor gond lesz.
2010. aug. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
Hát ha tényleg igazán szereted és kell neked akkor bevállalod.
2010. aug. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Miért csaltad meg? Azért, mert továbbra is vele akarsz lenni? Á, ez nem illik a képbe...
2010. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gondolja komolyan csak szívat... mondj rá igent, aztán hátha :)
2010. aug. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
jóvanmár! ez nem túlzás egy kicsit?
2010. aug. 9. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:
De emberek... Ha ebben a marhulásban merevedésem lenne, én meghalnék a fájdalmamban!
2010. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!