Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 22 éves vagyok. Leszbikusságom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 éves vagyok. Leszbikusságomat elfogadtam. 3 hónapja megismertem a munkahelyemen egy csinos velem egyidős lányt, sokat beszélgettünk, barátok lettünk. Úgy érzem beleszerettem. Hogyan mondjam el neki? (Hetero és nem tudja, h én leszbikus vagyok)

Figyelt kérdés
2008. okt. 10. 13:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát,szerintem próbálj meg rájönni,hogy ő egyáltalán hajlik-e erre.Gondolom ez esetben is csak úgy működik a dolog,mit a heteroknál,van valami szikra ha tetszetek egymásnak.Ha azt érzed,hogy a részéről ez megvan,csak akkor próbálkozz.Ha nem,akkor feleslegesen tárod fel,hogy leszbi vagy.Ha csak a fiukra bukik,akkor undorítónak,ocsmánynak fogja ezt érezni,és nem érdemes zaklatni vele.Ha nem,akkor nyertél.Én nem ítélek el semmilyen nemi hovatartozást,de szerintem ez mindenki magánügye,és úgy is kell kezelni.Nem szégyen,de nem is kell nagydobra verni.Tehát szerintem nagyon finoman puhatolózz.


Sok sikert,üdv

2008. okt. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha abszolut hetero, akkor minek mondanád el?

Ha szeretné vele összejönni, és nem vagy biztos benne, hogy hajlik-e rá,hívd el moziba, vagy nézzetekolyan filmet amiben felmerül a leszbikusság, és mellékesen beszélgess vele tudakold meg a véleményét,esetleg mondd el, hogy téged ez nem taszít,sőt vonz is egy széplánnyal,ne rögtön őt hozd fel . Ha látod , hogy nem mereven elutasító, lehet egyre közelebb menni a témában..

Sok sikert!

2008. okt. 10. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem először inkább azt mondd neki h biszex vagy.Akkor nem érzi olyan "furán"magát mikor vele vagy.Amúgy énis tök hetero voltam és egy csajszi aki leszbi volt bevallotta h szerelmes belém és azóta is járunk <3.
2008. okt. 27. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
mijaz h leszbikus? mitjelent ez a szó?
2010. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
52%
Azt jelenti hogy fogyatékos vagy.
2010. dec. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi történt azóta?
2013. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!