Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire ronda lennék?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok és azt vettem észre hogy egy lány se néz rám az utcán ez miért van? ez azt jelenti hogy ronda vagyok?
2011. ápr. 7. 16:45
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Fesd ki az arcod kékre, majd megbámulnak :D (próbáltam, avatás után..xd)
2011. ápr. 7. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Úgy tűnik, hogy ezek szerint hasonlóképp szenvedünk, csak én már 21 vagyok.

Ha gondolod megbeszélhetjük a problémánkat.

2011. ápr. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Biztos megnéztek már, csak te nem vetted észre. Talán olyan lány nézett meg, akit te nem néztél. Erre gondoltál már? Amúgy a lányok nem olyan nézegetősek, mint a fiúk. Legalábbis nem azok a leplezetlenül bámulós fajták.
2011. ápr. 7. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
A nők teljesen bolondok, nem néznek senkire. A barátnőm sose tudja egyáltalán ki mellé ült le a metrón, sose tudja ki ült vele szemben, fingja nincs ki mellett megy el az utcán... (csomószor volt hogy ismerős mellett mentünk el csak én biccentettem oda) Szerintem ne érezd magad kellemetlenül, a nők ilyenek... mennek bele a vakvilágba mint a zombik.
2011. ápr. 7. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
Ez még nem jelent semmit. Ha nézel egy lányt, az észreveszi, és rögtön elkapja tekintetét, ügyelve h többet véletlenül se nézzen rád, akkor vagy ronda. Velem legalábbis mindig ez van, és mondják is, h ronda vagyok.
2011. ápr. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
rám azt mondják hogy helyes vagyok és jól nézek ki mégis elkapják a lányok a tekintetüket
2011. ápr. 29. 18:53
 17/25 A kérdező kommentje:
rám azt mondják hogy helyes vagyok és jólnézek ki mégis elkapják a lányok a tekintetüket
2011. ápr. 29. 18:54
 18/25 anonim ***** válasza:
Ja, h ilyen is szokott lenni? Akkor valszeg hazudnak, és te se nézel ki sokkal jobban, mint én :(
2011. ápr. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

ez ennyire nem egyertelmu...ha radnez abbol nem feltetlen kell kovetkeztetest levonni.


en szinten fiu vagyok, de van aki csak ram pillant es elkapja az arcat, de van akivel addig tartom a szem kontaktust, amig el nem haladunk egymas mellett. ez utobbinak valoszinu szimpatikus volnek. van aki non-stop bamul egy buszom pl. ennek viszont nemtom mi az oka:D

2011. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Mondani mondhatják, hogy ne bántsanak meg változtass kicsit az öltözködéseden, hogy feltűnőbb legyél.
2011. ápr. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!