Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehetek egoista és önbizalomhi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek egoista és önbizalomhiányban szenvedő egyszerre?

Figyelt kérdés
Tudom, h furcsa kérdés, de én ilyennek érzem magam.
2011. ápr. 7. 18:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Szerintem persze. De egoista helyett nem inkább szimplán csak önző? :P Az se jobb, de mindkettő gyógyítható.
2011. ápr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Nem, önző nem vagyok, mert szeretek adni..:D Viszont egoista annál inkább, mert (úgymond) jobbra tartom magam a többi embernél.. De lenéző sem vagyok.

Ezt bogózd ki..:D

2011. ápr. 7. 18:55
 3/13 anonim ***** válasza:
Végre egy sorstárs, én is pont ilyen vagyok...
2011. ápr. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ez sztem valamilyen szinten minden embereben megvan. de lehet csak te nem vagy kibékülve magaddal
2011. ápr. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen, a mai 18 éves fiatalság nagy része ilyen
2011. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Talán az durva kifejezés, hogy jobbra tartom magam a többi embernél, mert ezt nem mutatom ki semmilyen formában, csak úgy érzem, hogy bizonyos dolgokban jobb vagyok, mint a többiek. (Sok dologban így is van!)
2011. ápr. 7. 19:03
 7/13 A kérdező kommentje:
Küldjetek még válaszokat! Ha nem, akkor pszihológushoz megyek!:)
2011. ápr. 7. 19:23
 8/13 anonim ***** válasza:
Menj csak, nem fogunk sírni miattad nyugi.
2011. ápr. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
*pszichológushoz
2011. ápr. 7. 19:24
 10/13 anonim ***** válasza:

de bunkó előző...


Ez szerintem teljesen normális, ha tudom hogy bizonyos dolgokban átlag feletti vagy. Miért ne lehetnél? Emiatt nem kell magadat egoistának hinned. Ne légy nagyképű, se önbizalom hiányos, egyszerűen legyél tisztában a képességeiddel, vagy azok hiányával. Az egészséges optimizmus sosem árt.

2011. ápr. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!