Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem köszön vissza és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem köszön vissza és kerüli a tekintetem? SEGÍTSETEK!

Figyelt kérdés
Hali ! A sulinkban van egy 30 éves informatikus, aki 'kicsit' zárkózott. A barátnőimmel kicsit belebolondultunk, legalábbis én igen és szünetekben amikor találkoztunk Vele mindig vihorásztunk valamin, vagy röhögcséltünk és valószinüleg félreértette.Aztán kifejezetten azért kezdtünk az egik folyósón sétálgatni, h összefussunk Vele, de amikor láttuk, akkor mindig röhögnünk kellett, és hát ez elég zavarbaejtő helyzet volt mind2őnk részéről. Ezt már kábé fél éve csináljuk csak úgy poénból. De Ő soha nem vigyorgott vissza, mindig közömbös volt és csak az orra alatt mormogott. Elég hüjén éreztem magam, látszott rajta, h rohadtul zavarban van és valószínüleg utál minket. Megsajnáltam és mondtam a többieknek (barátnőimnek) h be kellene fejezni a 'zaklatását', ami hát nem csak abból állt, h a folyósón szembe járkáltunk vele... (ha vki kiváncsi lenne, elmondom, de az egy kicsit hosszú lenne most itt). Ugyhogy most figyelek/figyelünk rá, h Ő ne lásson minket és talán normálisabb lesz a jövőben a 'viszony' ha rájön h leszálltunk róla. Múltkor a boltba igyekeztünk a barátnőmmel és Ő ott cigizett a bolt előtt. Épp jött vissza és a barátnőmmel igyekeztünk nem nevetni és nem ránézni, meg ilyenek, tök normálisan viselkedtünk, beszélgettünk. De a szemem sarkából persze néztem és lázzam, h Ő egyenesen visszafelé tartott a járda felé aol mi voltunk és mi akaratlanul úgy mentünk el mellette, h tettünk egy hatalmas kanyart, h meglegyen a 10 m-es távolság (elég hüjén nézhetett ki). Erre ő megint mormogott vmit az orra alatt, ennyi.Aztán kedden sétálgattunk szünetben és Ő pont akkor jött be a suliba és közvetlenül Mellette kelett elmennünk. Eddig nem nagyon köszöntem/köszöntünk Neki, mert soha nem köszönt vissza, de most nagy pofátlanság lett volna nem köszönni Nekei. Teljesen nyugodtan, komoly hangnemmel odaköszöntem neki (a barátnőm nem szólt egy kukkot sem XD), de megint csak mormogott... és a szemeit is mindig lesüti. Amúgy én eddig soha nem mertem a szemébe nézni. Miért csinálja ezt ? Valyon mit gondolhat rólunk és hogyan tehetnénk jóvá a 'dolgokat' ?
2011. ápr. 7. 19:06
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Én csak egy 15 éves hülyegyerek vagyok és ha elmondanám neki (amit nem merek megtenni) akkor valószínüleg csak magamat járatnám le és őt is rohadtul zavarba hoznám. Én egyébként tényleg vonzódom Hozzá, de egy normális baráti viszony is, vagy akármi jobb lenne, mint a mostani 'utállak titeket'-helyzet sajnos... :( Lelkifurdalásom van és nagyon rosszul érzem magam.
2011. ápr. 7. 20:06
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? mert én olyan 11-12 éves korra saccolok az értelmi szintetek alapján, szembe kiröhögitek, utána meg csodálkoztok hogy nem vesz rólatok tudomást, de utálom az ilyen típusú lányokat.
2011. ápr. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Én hogy nem tudok ott melózni... :) Bírnám a sok jó kis csajt magam körül.:PPP
2011. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Azt értem, ha ki nem állhat minket. De lelkifurdalásom van és nem tudom, h hogyan lehetne normális 'kapcsolatba' kerülni Vele, vagy jóvá tenni a történteket. Azon is megsértődik, ha nagy ívben (szó szerint) elkerüljük.

Viszont ma is jött dolgozni és volt a tesiteremben egy rendezvény, ahol Ő üzemelte az elektronikát és szerencsére tök normálisan tudtunk viselkedni, de nem is vettünk tudomást Róla. Ennek ellenére Ő most kivételesen noirmálisan viselkedett a többi emberrel is és úgy nézett ki h jó kedve volt. A rendezvényen persze látott minket és mi is Őt, de egyáltalán nem volt zavarban, gyakran nézegetett felénk, de nem volt semmi különös. Vost akkor mi van ?

2011. ápr. 8. 19:27
 15/21 anonim ***** válasza:

Te össze vagy nőve a barátnőiddel. Nincs olyan, hogy egyedül vagy valahol, vagy mész valahová.


Bocsánatot kérhetnél, hogy annyit szívattad, mondjuk privát üzenetben. Legyen benne, hogy "ne haragudj", "bocsánat", "nagyon sajnálom", meg persze hogy hülye kis csitrik voltatok, de már befejezted.


Ezután ha találkozol vele, aranyosan mosolyogsz rá, a szemébe nézel, köszönsz, talán megenyhül.

2011. ápr. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
És ha nem ? Akkor csak magamat aláztam meg újra. De asszem, h év végén bocsánatot fogok kérni és megmagyarázom az összes félreértést.
2011. ápr. 9. 20:29
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
HAGYJÁTOK BÉKÉN! Neki is úgy lesz a legjobb.
2011. ápr. 10. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
De miért hiszed azt, hogy egy 30 éves informatikus 15 éves lányokkal akar kavarogni? nőj már fel-.-
2011. ápr. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi fenét akarnak 15 évesek egy harminc évestől,hova süllyedünk,menjetek mesét olvasni.
2011. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:

Először is: Iratkozz be valami helyesírási tanfolyamra.

Másodszor: Egyetértek az előző hozzászólóval, menjetek inkább mesét nézni.

Mégis hogyan gondolnátok, hogy egy felnőtt pasi felfigyelne rád, és összejönne veled? Esetlegesen beléd szeretne?!

Nőj fel egy picikét, és gondolkozz cselekedeteid előtt. Nem mondták még, hogy nem úgy kell udvarolni, hogy szívatod az alanyt?

Vége van az évnek... Azt mondtad bocsánatot kérsz? Megtetted? Mit mondott?


Még mindig nehezen tudom felfogni, hogy pár hülye csitri kikezd az iskola rendszergazdájával. Igazi p*csalépés. Csak gratulálni tudok. Hülyék.

2011. júl. 4. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!