Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Konkrétan mit kell csinálnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Konkrétan mit kell csinálnia egy nőnek magával, hogy igényesnek meg ápoltnak számítson?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy ezek a legfontosabb dolgok (igényesség, ápoltság). De ki számít annak? Aki annak számít, az mit tesz meg ezért? Gondolom, pl az igényesség nemcsak a külsőre vonatkozik, de még milyen dolgokra? Elmagyarázná valaki, hogy kell igényesnek lenni?


(20L)


2011. ápr. 8. 10:23
 1/10 anonim ***** válasza:
87%

Minden nap fürödjön, legalább egyszer. Mosson arcot, vágja le és tartsa tisztán a haját, körmét, fogait.

Egyen egészséges dolgokat, mert sokukon meglátszik, ha össze vissza zabál mindenfélét.

Legyen mindig tiszta a ruhája. (cipője és kabátja is) Öltözzön nőhöz méltóan, ne legyen k*rvás.

Tartson rendet a holmijai között.

Nagy vonalakban ennyi.

2011. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem dohányzik,nem issza magát hányásig nem viselkedik ugy mint egy k*rva.A külső pedig legyen ápolt öltözködjön rendesen lehet kihívó de az is csak mértékkel.
2011. ápr. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Figyeljen mások véleményére.
2011. ápr. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól hogy k.rvásan öltözik valaki, attól még lehet igyényes.


Szeríntem, az igényes aki tisszta, ha látszik hogy tiszta a ruha, új. Látszik hogy foglalkózik azzal hogy hogy néz ki, szóval, nem csak felkapott valamit, hanem igyekszik jól kinézni.

2011. ápr. 8. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem dohányzik, nem részegedik le, nem bulizik nagy rendszerességgel annyit, hogy másnap úgy nézzen ki, mint a mosogatórongy. Nem szedi ki annyira a szemöldökét, hogy ceruzával kelljen visszarajzolni. Tükörsima és ápolt a combja, üde és hidratált a hónalja. Olyan ruhákat hord, amiből nem lóg ki a melle, és nem látszik ki a dereka - kicsit sem. Ápolt és tiszta a haja, a körmei, a bőre. Sugárzik róla, hogy egészséges. Nagyjából ennyi.
2011. ápr. 8. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég ha megfürdik, fogat most, rendezettek a körmei és tiszta ruhába jár.
2011. ápr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és persze, én is mondom, hogy tudja hol a határ az ivásban és nem dohányzik. Előző voltam.
2011. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Látod csajszi, nekünk pasiknak nincs is olyan nagy igényünk, engem pl már az látványos-erős smink szinte zavar.. :D

A személyes higiénia gondolom számodra sem volt kérdés, mindenkiben van (bár van hogy nincs), ilyen igény, az legyen is meg. Legyél csinos, ápolt, és olyasmit viselj ami jól áll, nőies, és jól érzed magad benne.

De nem követelmény a média által folyamatosan pumpált sikkes, meg trendi cuccok, frizura, szoli, műköröm, műszempilla, 3 killa festék púder, meg a többi nyavalya.

Ezeket a külsőségeket, én mindig valamiféle takarónak, álcának érzem, és "bizalmatlan" leszek. A "kevesebb, több".

Szvsz.

Ja, mondjuk én nem vagyok az a kigyúrt, mercis, fuxos macsó féle.

:D

30F

2011. ápr. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ja igen, a tetovált szemöldökkel meg ki lehetne kergetni a viágból.. XD

Előző voltam

2011. ápr. 8. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én dohányzom,de szerintem nem vagyok igénytelen.Csinosan öltözöm, tiszta vagyok, van amikor ki is festem magam stb.de szerintem az igényesbe hozzá tartozik, h. ne beszéljen egy nő csúnyán,ne járassa le magát és ne legyen túl buta.Ja amúgy inni viszont nem igazán szoktam,kirívóan nem szoktam felöltözni,bár ott is vannak szerintem normális ruhák és kinek, mi a k*rvás,mert van akinek a miniszoknya már az, a párom viszont ooda van a miniszoknya+10cm-es sarkú csízmáérr(én viszont nem szivesen járkálnék így egyedül az utcán)
2011. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!