Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A férfiak között miért ciki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak között miért ciki igényesnek lenni?

Figyelt kérdés

Konkrétan arra gondolok, hogy ha egy nő elutasít egy férfit, akkor mondhatja azt, hogy azért teszi, mert a a férfi nem felelt meg neki, és ezért kikosarazza.


Ha viszont ugyanezt egy férfi teszi meg egy nővel, akkor rögtön jönnek a beszólások, hogy "fatökű", "a faroknak nincsen szeme", meg hogy "legyél már férfi!", mindezt azzal a hátsó szándékú gondolatmenettel, hogy ha másra nem is, de a férfi szexuális vágyainak kielégítésére biztosan alkalmas lehetne az illető nő - legalábbis a férfiak többségének a nézőpontjából szemlélve.


Tehát: miért baj az, ha a férfi is igényes akar lenni, és ő is a számára értékesnek tűnő nőket keresi, mindeközben esetleg visszautasítva azokat, akikről úgy gondolja, hogy nem alkothatna velük megfelelő párt? Miért van a férfitársadalom kollektív tudatalattijában benne annyira, hogy ezt minden körülmények között cikinek kell tartania?


2010. nov. 23. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, engem még soha senki nem szólt le azért, mert elutasítottam egy nőt. Még nem is hallottam ilyenről.
2010. nov. 23. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hülyeségeket beszélsz ember!

Mindenki meg válogatja a nőit akivel van.

Nálam három féle nő van:

-Csak barát.

-Patront megér de semmi több.

-Akivel járni szeretnék.

2010. nov. 23. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Milyen emberek között mozogsz te? Ha egy fiú összejön egy ronda lánnyal, ugyanúgy ki fogják röhögni a háta mögött, mint fordítva tennék a lányok. Ha igényes vagy, nem fognak kiröhögni normális emberek.
2010. nov. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Még nem utasítottam el nőt, de nem is kezdeményeztek.

Azt küldeném el aki csúnya.

2010. nov. 23. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ok, akkor átfogalmazom. :D


Ha a férfi számára adódik egy lehetőség, hogy összejöjjön egy nővel csak a szex céljából, és ezt elutasítja, akkor jönnek ezek a beszológatások.


De miért? Miért baj az, ha egy férfinak nem kell csak a szex, és nem kattan rá egyből egy nőre, ha csak a szex van kilátásban, és semmi több? Miért baj az, ha a férfi többet szeretne, mint puszta szexet, és csak akkor lép, ha komoly kapcsolatra lát esélyt?

2010. nov. 23. 17:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Sz*r haverjaid vannak, nincs ezen mit szépíteni. Valsz annyira ki vannak éhezve, hogy a nőstény szúnyogot is megb*sznák röptiben, és nem képesek felfogni, hogy van, akinek ez nem elég.
2010. nov. 23. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
nem ciki
2010. dec. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!