Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire számitson az ember ha nyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számitson az ember ha nyal?

Figyelt kérdés
milyen íz- semleges rossz tűrhető stb... ilyen válaszokat pls
2011. júl. 1. 00:01
 1/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mit nyal.
2011. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy mivel nyal.
2011. júl. 1. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
pinát
2011. júl. 1. 00:02
 4/10 anonim ***** válasza:
21%
rossz, gusztustalan, undorító, főleg ha a szádba marad a szőr.
2011. júl. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Attól függ kiét.

Ha ronda a csaj... bár akkor nem nyalok

Ha viszont vonzó (és persze ápolt és higiénikus) akkor abszolút jó élmény. Én szeretem ilyen módon eljuttatni a csúcsig a barátnőmet.

Egyébként van egy érdekes illata is és íze is, amit ha összepasszoltok egyáltalán nem fogsz kellemetlennek találni... nem hasonlítható az íz/illat semmihez azt hiszem...

De hidd el, jó dolog az :D

19f

2011. júl. 1. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"pinát"


:D:D:D

2011. júl. 1. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

utolso elötti: köszönöm a választ :D

utolso : '':D:D:D''-> szakadtam XD

2011. júl. 1. 00:27
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Kellemes, savanykás-édeskés íze van. Az, hogy melyik dominál inkább, az nő és ciklusfüggő. Ciklus közepén az eddigi tapasztalatom alapján inkább savanykás, a menzihez közeledve válik édesebbé, ragacsosabbá a puncinedv. Ez persze csak akkor érvényes, ha a csaj tiszta és fel van izgulva. Ha nem teljesen tiszta a punci, akkor van egy kesernyés mellékíze is. Illatra olyan, mint a hölgy bőrének az illata, csak sokkal-sokkal intenzívebben. Persze ez is csak tiszta állapotra, és nem közvetlen fürdés utánra értendő. Akkor hasonlít a bőr illata a legjobban a punciéhoz, ha a zuhanyzás óta eltelt már annyi idő, hogy a hölgy termeljen a saját illatanyagából, de annyi még nem telt el, hogy az egyéb szagok/illatok elnyomják. Bár tapasztalt orr kiérzi akár egy gyengébb parfüm mellett is, hogy milyen illata lesz a puncinak - pusztán a nő illatából.


Én szeretem az ízét és az illatát is, de ez egyénfüggő. Ha szereted a lányt, akkor nagy valószínűséggel szeretni fogod a nedvét is.

2011. júl. 1. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Számíts rá,hogy feláll tőle a f@szod.

És mindenképpen mossa meg előtte,akkor nem lesz kellemetlen élményed.

2011. júl. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát még én hogy szakadtam XD:D:D:DDDD
2011. júl. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!