Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tudok/tudunk tenni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tudok/tudunk tenni a barátommal? Nincs erre valami törvény. Többi lent

Figyelt kérdés

Az a helyzet ,hogy terhes lettem de még csak 17 éves vagyok. Anyámék azt akarják vetessem el de mi meg szeretnénk tartani! És meg is szeretné kérni a kezem. 3 éve vagyunk együtt. Nincs erre valami jogszabály hogy anyámék ne "ölhessék" meg a gyerekünket?:(

Mire megszületne a gyerek 18 lennék!

Kérlek segítsetek nem akarom elvetetni :S

a párom 19F én: 17L


2011. ápr. 8. 11:42
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat az eddigi válaszokat!

Hát a párom apja ügyvéd és van pénzük..de a barátom is dolgozik tehát pénz az lenne..nem szeretnénk örökbe adni se mert azt lelkileg nem hiszem hogy feltudnám dolgozni ahogy az abortuszt sem. Akkor szerintetek nincs esélyünk egy normális életre gyerekkel mert fiatalok vagyunk?

2011. ápr. 8. 13:07
 12/20 anonim ***** válasza:
Szerintem esélye mindenkinek meg van egy normális életre. Attól még, hogy szülsz egy picit, nem áll meg az élet.
2011. ápr. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

valaki kérdezte hogy mennyi ideje vagyok terhes:

5 hetes terhes vagyok. Egyébként nem hiszem hogy anyámék kitagadnának nem az a baj..hanem az a bajuk (főleg apumnak) hogy mikor össze jöttem a barátommal akkor nagyon hamar lefeküdtünk 14 éves voltam. (3 hónap járás után) és ez apám fülébe jutott nagy pipa lett el is tiltottak tőle (nem mintha ért volna valamit) és most azért mérges rá mert : "Terhes lett tőle a kislánya " és őt okolja amikor ugyan olyan hibás vagyok :S és szerintem azért akarják hogy el vetessem mert apám gyűlöli a párom. (anyám kedveli)

2011. ápr. 8. 13:12
 14/20 A kérdező kommentje:
akkor ezek szerint ők nem dönthetnek?
2011. ápr. 8. 13:30
 15/20 Panda Péter ***** válasza:
én úgy nézem nem, de a helyedben összehívnám a családokat egy nagy megbeszélésre, hogy akkor hogyan tovább, mert egy gyerek fejlődésében elengedhetetlen, hogy békesség és szeretet legyen körülötte. (ha nincs, az akár mentális problémákat is okozhat)
2011. ápr. 8. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Nem, nem dönthetnek.

Szerintem attól, hogy fiatal vagy, még lehetsz jó anya. Ha az anyagi háttér megvan, és kaptok segítséget (legalább az ő szüleitől), akkor nem lesz gond.

Persze nem lesz egyszerű:)

2011. ápr. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
45%

Te komolyan belegondoltál ebbe? 18 évesen anyának lenni?

Érettségid sincs még valószínűleg, továbbtanulásra meg nem is gondoltál? Jó, ha nem hát nem, de érettségi nélkül mégis mit akarsz kezdeni? Vagy gondolod majd anyuapu meg a pasid el fog tartani örökké? 8 általánossal tényleg sok lehetőség nyílik majd meg előtted -.-

A másik. Egyik ismerősöm is ugyanígy szült. A pasija igért neki mindent, mégis ott hagyta. A kislánya lassan 2 éves, az "anyuka" alig tudott leérettségizni, továbbtanulás persze kilőve. A csodálatos "apuka" kétszer látta a kislányát. Nem mondom, hogy veletek is ez lesz, de 17 évesen még nem biztos h az igazi az, akivel együtt jársz..szerintem meg fogod bánni, ha megtartod. De ez az én véleményem. Nem vagy még erre felkészülve. Az életed jól el lesz baszva. Bármennyire édes egy kisgyerek.

Le lehet pontozni.

2011. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!!!


Szerintem ha szeretitek egymást, és szeretnétek a babát, akkor mindent meg lehet oldani.

Nekem van olyan ismerősöm kettő is, aki 17 volt mikor kismama lett, és 30 éve házasok, szeretik egymást, és lett 7 gyerek.

A másik ismerősöméknek lett két kislányuk 10 éve házasok. És lehet itt sok mindent írni, de a párodat te ismered igazán neked kell tudni mennyire mered rábízni magad, stb. Én is kismama vagyok 11 hetes, igaz van már egy 5 éves lánykám meg egy cuki férjem, de ha belegondolok soha nem vetetném el a gyermekem!!! Azt a lelkiismeretem nem bírná el.

Én gratulálok Nektek, ha már összejött a baba, mindig ajándékként kell rá tekinteni... nagyon nagyon sokat szenvednek hogy baba lehessen és nem jön! 29/N

2011. ápr. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de ennyi "pénzre" alapozni butaság, egy gyerek életre szóló feladat, nem tarthatja el örökké nagypapi és apuci a kicsike bérével nem tud még fenntartani egy családot - téged is és a babát is, márpedig ahhoz, hogy normálisan felneveljétek, össze kell költöznötök, stb-stb. És innen jön a többi probléma sorra, rengeteg.

Én végiggondoltam, hogy mit csinálnék, ha most teherbe esnék, pedig én már lassan 22 vagyok, fél évem van a diplomáig csak. És még így is elvetetném..... De te tudod. 21/L

2011. ápr. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
na mi lett végül veletek? megtartottátok a babát?
2013. jan. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!