Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok szeretnek ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok szeretnek ilyen helyeken lenni?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy, baráti társasságal elszoktunk menni sátorozni (ahol élek ott van egy holtág ) ! ott horgászni szoktunk meg hülyülni .Csak most van egy gyönyörű szép barátnőm és nem tom h eljönne e mert ha nem jönne el akkor én se mennék . a tavasszi szünetekben vagy nyáron amikor már jó idő van hozzá . Ti lányok elmenétek ?
2011. ápr. 8. 17:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
én nagyon szívesen elmennék a barátommal, de a horgászás azért túlzás. az már nem tetszene. akkor már inkább tábortűz, kirándulás, akármi más:D
2011. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én, ha szeretnélek és időm is engedné elmennék. Irigylem a barátnődet.



17/L

2011. ápr. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha csak ketten lennénk, ha a barátaiddal együtt kellene menni tuti nem mennék.
2011. ápr. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én horgászni nem, de kirándulni igen.
2011. ápr. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 szamóca. ***** válasza:
a horgászás nálam sem, de simán sátorozni, főzni valamit tűzön esetleg ha lehet fürdeni éjszaka barátokkal simánjó program. régen sok ilyet rendeztünk.
2011. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
én simán elmennék, gyakran lemegyek a tesómékkal is nyáron horgászni, és ott alszok velük sátorba sztem negyon jó "buli"
2011. ápr. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem, hogy a lányok miért nem szeretnek horgászni, a barátnőm sem akar eljönni velem, pedig az egy tök romantikus dolog, közben lehet egymással foglalkozni, simogatni, vagy kényeztetni a másikat.

A barátnőm sem akar eljönni velem halat fogni.

2011. ápr. 8. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 szamóca. ***** válasza:

én konkrétan hisztis p*csa módjára sajnálom a halakat:D

másrészt emg unalmas, mert oda kell rá figyelni. sok mindenben megakadályoz. ha kimész egy tóra sátorozni kajátcsinálni viszel valami italt is haverokkal, csak gátol ha figyelni kell a halakat.

2011. ápr. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hát horgászást inkább ne...attól kiakadok. nagyon unalmas. tavaly(meg minden évben) elszoktunk menni a családdal sátrazni, és a bátyám meg az unokatesóm végig horgásztak. és kb. naponta fogtak egy halat... :D de legalább voltak ott arátnőim is, és nem unatkoztam. ki nem bírtam volna, hogy ott ülök órákig, és nézem a vizet...

amúgy elmennék, én szeretem az ilyet nagyon is! csak meleg legyen, és ne szakadjon végig az eső, mert attól megőrülök amikor végig a sátorban kell ülni... mondjuk akkor is elvagyok ,el lehet hülyülni, de olyat otthon is lehet! :) 15/L

2011. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A tesóm imád horgászni pedig lány. Szóval mindenki más. Kérdezd meg tőle, hogy lenne e kedve másképp nem tudod meg.
2011. ápr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!