Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol szedhetnék fel egy gazdag...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol szedhetnék fel egy gazdag pasit, Amerikában, Mexikóban gyerekcsinálás céljából, aki még anyagilag támogatna is?

Figyelt kérdés
2009. márc. 1. 09:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%

passz (ilyet nem a pénzéhes qvák csinálnak?)

Utazz ki Mexikóba és adj fel egy hirdetést.

2009. márc. 1. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
78%
A Déli Sarkon... Indulj!
2009. márc. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindenhol lehet találni pénzes pasit, de ahhoz, hogy foglalkozzon veled, nem elég, ha benyalod magad, nagyon jól kell kinézned!!! Mexikóban nem hiszem, hogy sok gazdag pasi van, sőt... Amerikában annál több. Itt könnyen találhatsz: New York, Las Vegas (kaszinók körül), Los Angeles.

Ja, és ha vagyonosodni akarsz, akkor minimum egy 80-as bácsikára telepedj rá, aki már fél lábbal a sírban van!

Igen gerinctelen dolog, amit művelsz, de mindig lesznek ilyenek! Sok "sikert"!

17/L

2009. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%

Florida. Oda járnak a gazdag nyugdíjasok.

Te meg beteg vagy.

2009. márc. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
2009. márc. 1. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Keress oylan kaszinót ahol 5000-8000dolláros alaptétekkel játszanak , na ott tuti gazdagabbnáél gazdagabbak ülnek
2009. márc. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
85%
Kimész Latin-Amerikai országokba, elmész táncolni, egyszer úgyis rádakad valami pénzes pasas, de ahhoz kivételes szépségnek kell lenned, hogy meg is tartson.
2009. márc. 1. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
Előre sajnálom azt a gyereket...te meg tényleg beteg vagy :/
2009. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
92%
mi lenne ha keresnél munkát és dolgoznál?
2009. júl. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%
Szép kis életterv, de ha már kérdezed, én Mexikóban éltem és rengeteg gazdag van annak ellenére hogy sok a szegény, és ők még a klasszikus értelembe veszik a házasságot, asszonyka otthon luxusban rózsák között,ők meg hozzák a pénzt! Jó partik, úriemberek, de ne tudj róla hogy a bizniszvacsora után ku...áznak.Attól még szeretnek téged. ..ezt komolyan tapasztaltam..
2009. szept. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!