Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem kedvel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pepsi1 kérdése:

Szerintetek miért nem kedvel?

Figyelt kérdés
Szerintetek nem kedvel: néha rám néz, meg ilyenek meg ki hivom öt bicajozni csak soha nem ér rá ( szerintetek csak nem akar velem logni?) Én nem merem meg kérdezni mit érez irántam de az megoldás lene hogy legjobb haveromat meg kérném hogy kérdeze meg a lány-t hogy: " Szia.. te mit érzet a haverom iránt?" (de nem mondja hogy én küldtem oda)
2011. ápr. 8. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Jaj, hány éves vagy, Drága? :D
2011. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
keveseb mint 18
2011. ápr. 8. 21:08
 3/6 anonim ***** válasza:
szerintem várható volt ez a fordulat kedves kérdező h még nem múltál el 18...
2011. ápr. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első kérdezte azt válaszoltam
2011. ápr. 8. 21:11
 5/6 anonim ***** válasza:
hát én úgy tippelnék, hogy kevesebb, mint 12
2011. ápr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
szerintem a hány éves vagy kérdés nem egyezik a vagy már 18 éves kérdéssel de javíts ki ha tévedek..
2011. ápr. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!