Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt mire véljem? Nem kedvel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt mire véljem? Nem kedvel, nem bírja a társaságom?

Figyelt kérdés

Van egy fiú ismerősöm (nem rokon), néha összefutunk nyilvános helyen.

Megfigyeltem nála, hogy elcsendesedik (más is jelen van, akivel addig normálisan beszélgetett), ha a képbe kerülök,egyébként nagyszájú vagány gyerek. Ha beszélgetünk, akkor az olyan nehézkesen megy, a tekintetét is sűrűn elkapja. 1-2mp a maximum amíg rám néz. Néha olyan bunkón, kötekedően viselkedik, néha pedig meg sem szólal, csak van.

Arra is figyelmes lettem, hogy általában nem szólít a nevemen, csak magyaráz. Vagy ha mégis, akkor azt is kétféleképpen teszi, vagy folyamatosan azt mondja akár 1 percen keresztül is vagy pedig alig érthetően és halkan (ez inkább akkor van, ha a becenevem mondja).

25++


2011. jún. 3. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Vagy az,hogy nem kedvel,vagy zavarba hozod.
2011. jún. 3. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ebből csupán annyit lehet kikövetkeztetni, hogy te vonzódsz hozzá, érdekel nagyon, mert ennyire figyeled a legkisebb megnyilvánulásait is. Ki tudja? Talán öt is érdekled. De ebből nem derül ki.
2011. jún. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kénytelen vagyok a testbeszédére hagyatkozni, mert alig tudok vele beszélgetni. (persze néha sikerül és akkor tök jól elvagyunk)

Az meg, hogy csendben ülök vele valahol, az kicsit zavaró.

Butának érzem magam ilyenkor.

2011. jún. 3. 13:56
 4/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy az olyan lányok, mint te szimpatikusak e neki. Ha igent mond, akkor: "És én?". Aztán így tovább.
2011. jún. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én egyik ismerősöm is néha hasonlóan viselkedik velem. Ott vagyok mellette és abszolút úgy tesz mint ha nem érdekelném (átnéz rajtam,semleges érzelmeket táplál felém), viszont az is lehet hogy komolyan tényleg nem érdeklem és ezt így adja a tudtomra. Kerül engem. sokszor észreveszem ezt. Társaságban más a helyzet ott mintha kicserélték volna,ott nem olyan távolságtartó.Egyébként a mozdulatainkból a tekintetünkből sok mindent le lehet olvasni, nem kellenek sokszor szavak. Úgyhogy nekem nála nincs esélyem,pedig kedvelem, de minek... Unszimpatikus vagyok neki, lehet nálad is hasonló az eset,vagy éppen ellenkezőleg zavarban van egy kicsit,talán azért mert tetszel neki,erre csak úgy jöhetsz rá ha megkérdezed tőle, hogyha ő addig nem lép semmit. Azt is megkérdezheted tőle hogy netán van valami baja veled, amiatt viselkedik így, és kiderül ha elmondja az igazat.
2011. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!