Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem dohányzom, nem ülök sokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem dohányzom, nem ülök sokat gép előtt, focizom. Barna szemem és hajam van,187 cm vagyok, erős a vádlim a foci miatt, figyelek a lányokra.16 éves vagyok és Kecskeméti, szakközépiskolába járok. Milyen lányoknál lenne esélyem a fent írt adatokkal?

Figyelt kérdés
Lakhelyet és kort is kérnék , köszönöm .
2011. ápr. 8. 21:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a felsőtest fontosabb a vádlinál, de nálam nem lenne :) 32,l
2011. ápr. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

3 típusú lány van:

1. - Aaah magas focista izmos - járunk?

2. - Na még egy focibu*zi... a feje gondolom üres.

3. - Hm... érdekes srác lehet szívesen megismerném mielőtt akármit is mondok róla :D

Lehet válogatni :D Futó kalandra az elsőt tartósra a harmadikat ajánlom :D De ha egy második típusúnak megdöntöd az elképzeléseit az az igazi teljesítmény! :) Mindent bele :D

2011. ápr. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az hogy mnyire erős a vádlid a kutyát nem érdekli gondolom felűl meg olyan vagy mint a kisújjam. Nem szeretik a lányok az ilyen tipusú srácokat.
2011. ápr. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs üres fejem ;) , rajta vagyok a has és mellizom kigyúrásán , focib**inak se mondom magam , bármennyire is szeretem. Egy lánnyal nem beszélnék foci témáról , kivétel ha érdekli az olyannyira , hogy beszéd téma legyen.
2011. ápr. 9. 11:29
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat , a témában .
2011. ápr. 9. 11:31
 6/10 anonim ***** válasza:
sztem jól nézhetsz ki... arra ügyelj hogy ne legyen túl alacsony a lány!:)
2011. ápr. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ha szép is vagy én járnék ilyen fiúval...
2011. ápr. 9. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

AZ utolsó kettő választ író lányhoz: Hogyan néztek ki?

Milyen magasak vagytok?

Hol laktok?

2011. ápr. 9. 17:41
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó előtti! 16 vok és kanizsai, de bocsi van barátom :)
2011. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szióka Kecskeméti vagyok, 13 éves. Lehet h kissé fiatal:), de ha akarsz, írhatsz privibe:)
2023. szept. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!