Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Igazi, érzelmes csók közben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazi, érzelmes csók közben tényleg nem kéne gondolkodni? Nálatok ez hogy van?

Figyelt kérdés

Állítólag egy csók akkor jó, ha elfelejted közben a külvilágot. Nálam meg épp az szokott MINDIG előfordulni, hogy csók közben folyamatosan gondolkodok. Nem kapcsol ki az agyam, hiába olyat csókolok meg, aki szívből szeretek, és hiába jó az a csók. Az agyam akkor is működésben marad.

És egyébként egyik barátnőmnél is így van.


2011. ápr. 9. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én csak akkor vagyok így, ha nyilvános helyen csókolózom, ahol láthatnak más emberek, akikre nem tartozik a kapcsolatom. Épp ezért nem szoktunk csak otthon csókolózni.
2011. ápr. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez nem úgy működik, hogy akarok, vagy nem gondolkozni. Ez magától funkcionál. Attól is függhet, mennyire vagy ráhangolódva a partneredre.
2011. ápr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én a nagy Ő-vel mikor csókolóztunk mindig az jutott eszembe h de jó hogy van nekem mennyire szeretem és a lelkemben olyan boldog voltam hogy "kínomban" nem tudtam mit csinálni már magammal és csak még és még akartam csókot.

az egész kapcsolatom erröl a nagy hatalmas érzelemröl szolt nekem is és neki is elejétöl az utolsó napig.

azóta se éreztem ilyet.

2011. ápr. 9. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is vmikor van ilyen.. valamikor csak ilyen van egymàs utàn..valamikor aludni se tudok mert hirtelen szàsz dolog jàR a fejemben és egyszerüen nem képes kikapcsolni az agyam...én ilyen vagyok erröl le kell szoktatni magam valahogy..
2011. ápr. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
szerintem is akkor jó a csók, ha teljesen kikapcsolsz...
2011. ápr. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!