Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm Valóvilágot néz, mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm Valóvilágot néz, mi legyen?

Figyelt kérdés
Tegnap kiderült, hogy barátnőm Valóvilág fan. Mondani sem kell, hogy felpofoztam és azonnal szakítottam vele, hallani sem akarok róla. Most pedig könyörög, hogy fogadjam vissza, és szerinte én vagyok a hibás. Ugye, hogy nekem van igazam?
2011. ápr. 9. 12:07
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
ugye hogy kamu?
2011. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem mindenki azt néz amit akar, és az se mind1 h miért nézi, mert ha csak jót röhög rajta az nem baj. És már bocsi, de milyen jogon ütsz meg egy lányt vagy bárkit azért mert hülyeségeket néz?
2011. ápr. 9. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Eddig azt hittem, hogy egy normális felnőtt ember, erre meg ez.
2011. ápr. 9. 12:11
 4/22 napietus ***** válasza:
100%

ööö...


1. ne tegyél fel kamu kérdéseket

2. ne üss meg egy nőt, nem vall úriemberre

3. keress értelmes barátnőt. illetve mégse...ha igaz a sztorid, összeilletek, mivel mindkettőtök és egy papucsállatka iq-ja egyezik :P:D

2011. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

VV-t (meg hasonló f***ságokat) néző lánnyal én sem jönnék össze, de nem is ütném meg.

21F

2011. ápr. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az elsőnek adok igazat és pont.
2011. ápr. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:
Jól van na. Nem vagyok verekedős, nem ütném meg, de akkor is csalódtam benne, hogy VV-t néz :-/
2011. ápr. 9. 12:13
 8/22 napietus ***** válasza:
akkor módosítok: keress olyan barátnőt, aki intelligensebb egy döglött hintalónál, és akkor nem szembesülsz ilyen problémákkal. aki vv-t néz, az nem csak ostoba, igénytelen is.
2011. ápr. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
27%
Én is normális vagyok,egy erős gimibe járok,mégis nézek VV-t,gyere pofozz fel engem is.
2011. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
Nem sok lehetett köztetek eddig a kommunikáció, ha 5 (vagy 6?) hónap alatt nem vetted észre. Nőt megütni nem emberi cselekedet, ezután hogy ő könyörögje vissza magát szintén nem épp értelmes emberi dolog. De ti tudjátok, hogyha ez íg jó nektek...
2011. ápr. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!