Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 évesen petting, milyen lesz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 évesen petting, milyen lesz?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ezer meg egy kérdés volt már ilyen, de normális válaszokat szeretnék! Én 14 éves vagyok lány, ő 19 éves fiú. Ő már szeretné ha több lenne csóknál, és nadrágon keresztüli "odanyúlásnál". Én sem vagyok ellene, de mégis furcsa az a tudat, hogy ha megteszem az milyen lesz.
2011. ápr. 9. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa lesz. Csak egy példa, de barátnőm húga 15 éves vesztette el a szüzességét és az volt a reakciója h furi volt, mert benne még sose járt f*sz.... Testileg már fel vagy rá készülve, de lelkileg és szellemileg még nem. Majd ha eljön az ideje, hogy megtedd nem kell megkérdezned senkitől, hogy milyen lesz.

De ha nagyon akarod magad miatt tedd ne a srác miatt és zárj ki minden mást az agyadból, csak rá és magadra figyelj.


20/L

2011. ápr. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Ha szerelmes vagy, jó lesz. De többet ne engedj.
2011. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Velem 14 évesen történt az első petting és semmi rossz nem volt benne.sőt nekem kifejezetten tetszett..:D

persze az elején kissé furcsa volt de hidd el hamar megszokod :)

az a lényeg h lazulj el és ne izgulj. Mielőtt elkezdenétek a dolgokat győződjetek meg róla h semmi és senki nem fog titeket megzavarni!

17/L

2011. ápr. 9. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyosak vagytok hogy segítetek, és tanácsokat adtok:)
2011. ápr. 9. 13:04
 5/7 anonim ***** válasza:
68%

Nem teljesen értem a kérdést, mert most orális szexre gondolsz, vagy csak simán kiverni neki? mert amúgy szerintem nem nagy dolog. Most 15 vagyok, azt hiszem amikor először vertem ki a barátomnak(bocsi a kifejezésért) akkor én is 14 vltam. És szerelmes szóval nem volt benne semmi. Igazából fantasztikus érzés szerintem, hogy örömet tudsz okozni a párodnak, szóval engem csak örömmel töltött el. Az orálishoz viszont szerintem tényleg fel kell nőni. Egyszer kipróbáltam, de azóta se csináltam, én úgy vagyok vele, hogy ha majd eljön az ideje. remélem segítettem :)

15/L

2011. ápr. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
velem kempingelnél? 14/F csak vicc szerintem jó érzés
2011. ápr. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen segítettél köszi:)

hát gyere menjünk kempingezni x'D

2011. ápr. 14. 22:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!