Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen korai a petting?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen korai a petting?

Figyelt kérdés
A barátnőm 13 éves és gyakran pettingelnek a pasijával, aki 14 éves. Szerintem ez elég korai, főleg hogy a már a "rendes" szexet is erre az évre tervezik. Szerintem ez korai még...
2009. máj. 9. 11:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
74%
:D Hát aki qrvának készül, annak már épp ideje 13 évesen elkezdeni, de aki normális életet szeretne élni, az ráér 16 éves kor felett ezzel foglalkozni.
2009. máj. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 Voguelilias ***** válasza:
89%

A mai világ értékeinek megfelelően nem korai. Viszont aki még a "régi ergo normális" értékekkel nőtt fel annak igen nagyon korai!! A másik hülyeség, hogy tervezik a szexet. Soha nem jó ha tervezik mert az szerintem nagyon gáz. Én sem terveztem az első együtt létemet hanem úgy alakultak a dolgok és megtörtént. Természetesen védekezéssel!!! De szerintem te a normális értékeket képviseled mert számodra is korai még a dolog. De 14 éves korban még nem a szexen kellene gondolkozniuk hanem egyenlőre a dolgaikat csak wc-zésre kellene hogy használják!

18/L

2009. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
94%

Attól függ, mit csinálnak. A petting azért elég tág fogalom, sok minden belefér, olyan is amit már 13-14 évesen is csinálhat az ember.

A rendes szex azért már durva lenne.

2009. máj. 9. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Körülbelül én is így képzelem, köszi a válaszokat!:-)
2009. máj. 9. 11:43
 5/23 anonim ***** válasza:
33%
Na, a mai világba... Nekem 15 volt a barinőm mikor megvolt... Miien 16 éveset mondasz?!A mai világban... Ez huszonegynéhány éve volt... Baromságokat ne irj! Ma a lányok-fiuk 12-13 évesen érnek. És már viszket!!!Sztem 15 éves korban ha valaki elkezdi, az nem korai. EZT IROM UGY, HOGY 3 LÁNY GYERMEKEM VAN! A legkissebb 14 lesz...
2009. máj. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
sztem egy gyerek még játszon, és ne szexeljen... én a 17. születésnapom előtt vesztettem el, és 16 évesen kezdtem pettingelni is... és ettől hamarabb semmi pénzért nem tettem volna...hatalmas szégyenfolt lett volna az életemben....sajnálom,hogy a mai GYEREKEK nem így gondolják
2009. máj. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Nem tudom mért igy áll ehhez a kérdéshez mindenki!

Én 13 évesen ugy gondoltam h majd 16 évesen fogom elveszteni a szüzességem!! Mégsem igy alakult.. 14 éves koromban megtörtént... mindenkinek a maga dolga h mit csinál a pasijával jha és az ELSŐ VÁLASZOLÓNAK annyit hogy ha a pasijával csinálja az ember ahhoz senkinek semmi köze nincsen és attól még nem lesz kurv@!!!!!!!! erről ennyit!!!

És ha felkészültnek érzik magukat akkor mért ne lehetne?

Kedves kérdező, úgysem tudod megtiltani a barátnődnek h ne csinálja!!! az ő dolga...

2009. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
85%

jham és 17 éves csaj vagyok!!

(12:48-as )

2009. máj. 9. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%
Sztem korai. és jöhetnek nekem azzal masok h "de hát ez modern vilag es ez normalis". nekem nem, es nem is lesz az soha. elég azon gondolkodni 16-17 évesen.
2009. máj. 9. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Persze, hogy nem tudom megtltani és nem is akarom! De az ő szemébe is megmondtam a véleményem, és mivel tudja, hogy én nem vagyok az a qvajelölt típus, ezért beszélt velem a dolgokról, az elképzeléseiról meg mindenről, én pedig ajánlottam neki egysmást. Például a védekezésről is beszélt velem, és már be is szerezte a gumit. A barátjával is elkezdett erről beszélni a javaslatomra, és ezekkel a tanácsokkal, amit adtam neki, már nyugodt a lelkiismeretem, hogy tettem az ügye érdekében. Egyébként sokat ad a véleményemre, és ennek örülök. És még véletlenül sem tartom a tervei miatt QVÁNAK!!!
2009. máj. 9. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!