Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha lesz újabb felmérés a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha lesz újabb felmérés a pénisz hosszúságáról, megkérhetném a rengeteg 18+ cm-es pénisszel rendelkező gyk-st, hogy menjen el rá?

Figyelt kérdés

[link]


Hiszen nem kicsit lennénk az élvonalba velük, szerintem világszenzáció lenne, hogy itt az embereknek mekkora, messze átlagon felüli pénisze van, ráadásul még talán üzleti fogást is tudnánk belőle csinálni.


2011. ápr. 9. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úhhhh érzem az iróniát. Intelligens poénok nagyot ütnek. :DDDDDDD
2011. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

1. nem látom magyarországot közte

2. mi hasznom van belőle?

3. nem foglalkozom felmérésekkel

2011. ápr. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez tetszik. :D Én mondjuk sose szégyelltem az enyémet akkora amekkora. Panasz még nem volt rá. :D
2011. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem eléggé átlagon felüli de engem még sose kérdeztek meg mekkora :( egyébként meg a múltkor egy olyan láttam h magyarországon a 2. legnagyobb szudán után sztem ez mind kitaláció
2011. ápr. 11. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Egy kis erdekesseg, amire buszkek lehetunk. A magyaroknak van a legnagyobb penisze Europaban.

[link]

2011. ápr. 11. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hiába a van olyan ha vannak ilyenek mint te... lehúzod az arányunk ink operáltasd át magad nőnek...
2011. aug. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amúgy meg én még pl soha nem hallottam hogy mérik a faszméretet valahol... akkor szerinted ezt kik írták? Ezeket a "felméréseket" a kis szerszámmal rendelkezők írják, ez tuti!
2011. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!