Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Éreztél már így? Szived...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztél már így? Szived szerint bánod h szakítottál, eszed szerint tudod h semmi jó nem lenne ha kibékülnétek. Mit tettél?

Figyelt kérdés
2010. jún. 9. 18:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Visszamentem hozzá... Most ugyanott tartok: tudom hoyg semmi értelme, tudom hogy nekem igazából rossz vele, tudom hogy ennél magányosabb akkor sem lennék ha nem lenne nekem ő, de a szívem meghasad ha arra gondolok hogy nem lesz többé mellettem...

pathelyzet...de nagyon szeretem - igen a kérdés jogos hogy mit szeretek benne :) nem ez a lényeg...

MEnnyi időt voltatok együtt, és mennyi idős vagy te, és mennyi ő? Az sem mindegy... Meg hogy amúgy milyen volt a kapcsolatotok minősége...mi volta probléma, miért gondolod hogy nem jó vele?

2010. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen éreztem. Kétszer szakítottunk, majd összejöttünk. ezután összeházasodtunk, most megint válunk, csak most bonyodalmasabb, mint mikor csak szakítás volt. és van baba is. mindenesetre tanultam. kutyából nem lesz szalonna.
2010. jún. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Én annak idején szakítottam,neki vban barátnője azóta(bár ugy tudom nem igazán boldog,csak jobb mint egyedül lenni),nekem senkim. Ennek lassan egy éve. Néha nagyon magányos vagyok,és félek h soha nem lesz senkim,és h hülye voltam ott hagytam
2010. jún. 9. 19:04
 4/12 anonim ***** válasza:

Te nem tehetsz róla, hogy beleszerettél. Azt hitted ő az igazi (sok embere hisszük azt hogy Ő az).


Velem is volt már ilyen. Találkozgattam egy másik sráccal, és megszerettem, és idővel elfelejtettem Őt.


Neked is ezt ajánlom:)

2010. jún. 9. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
visszamentem hozzá, aztán most megint szakítottunk
2010. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen helyzetben vagyok most. Van az, akivel kihűlt a kapcsolatunk, szakított, de én még mindig akarom őt és szeretem, bár utóbbi időben nem éreztem magam jól mellette, de jobb volt mint most nélküle, és van a mostani barátom aki él-hal értem, de én nem tudom őt szeretni és a másikat szeretem. Most az a tervem, hogy visszaszerzem a régi párom és inkább szenvedek mellette...
2010. jún. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

első vagyok

ha már megtetted ezta lépést ne htrálj... menj, és éld az éelted. Valóban igaz: kutyából nem lesz szalonna. Én is négy éve csinálom ezt, és azt kívánom bár túl lennék rajta, de lépni nem bírok egyszerüen nem megy. Próbálj mással találkozgatni hátha segít!

2010. jún. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szoktam találkozni másokkal,de nem tudom lekötni magam egyikükkel se,mert vhogy nincs meg az a fellángolás. Én meg nem tudom azt megtenni mint a volt barátom h jobb mint a semmi vkivel vagyok. Néha persze nagyon jól érzem magam egyedül is,de most vhogy nagyon magányosnak érzem magam :(

Tudom h nem lenne jó ha kibékülnénk,nem is szeretném. De most ugy érzem hibáztam,ő legalább szeretett :( és vhol én is szerettem/szeretem,de már nagyon eltávolodtunk egymástól,helyrehozhatatlanul

2010. jún. 9. 20:13
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is szakítottam, és tudom, hogy jól döntöttem. És az az igazság, hogy már a szívem sem bánja. Hidd el neked is így a legjobb. Ilyen esetben az eszedre kell jobban hallgatni. Írtó rossz, de idővel te is be fogod látni,hogy a hiányzás nem egyenlő a boldogsággal és elégedettséggel. Tudod, hogy nem lehetsz mellette boldog, szóval ne akard visszakapni. Nem volt vele jó, inkább lennél vele, mint egy olyan emberrel, aki tiszta szívből szeret? Mert ki tudja, lehet, hogy sokkal jobban belészeretsz majd, mint az előzőbe. Nem szabad ilyen lehetőséget elszalasztani csak azért mert hiányzik a régi.

Hálistennek nekem sikerült ezen túllépni. És remélem nem fogok visszaesni.

Neked is kitartást és sok szerencsét kívánok! Mégegyszer mondom, ne menj vissza,ha az eszed csak egy kicsit ellene van!

2010. jún. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

voltam már igy és három évig húztam nélküle, gondolkodtam hogy hogyan tovább. aztán kibékültem vele, együtt voltunk majdnem fél évet és újra szakitottam mert rájöttem, hogy inkább az eszemre kell hogy hallgassak. addig fogja azt súgni a szived hogy ö kell, amig nem leszel újra nagyon szerelmes, és nem fogsz valaki mást engedni a szivedbe.

szerintem "keress" 1új szerelmet. de a döntés rajtad áll.

20/L

2010. jún. 11. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!