Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vegyek neki szülinapi ajándékot?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegyek neki szülinapi ajándékot?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel még nem jöttem össze de nemsokára randizunk és az van, hogy kedden volt a szülinapja és én szerdán beszéltem vele először.vegyek neki ajándékot?

ha igen akk mit?


2011. ápr. 9. 18:36
 1/5 anonim ***** válasza:
nem kell.sztemxd
2011. ápr. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne! Korai... Hülyét csinálsz magadból. Ne azokból a koczka lányokból indulj ki, akiknek még sose volt pasijuk és itt élik ki a romantikus hajlamaikat!
2011. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem se vegyél! majd jövőre ráérsz
2011. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem kell ajándék. Max. vigyél neki egy szál virágot vagy egy tábla csokit. Látja, hogy gondoltál rá és kész, nem kell több:D

15/L

2011. ápr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem kell ajándék...túl korai lenne még
2011. ápr. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!