Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek tulzás ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek tulzás ha a legkedvesebb tanáromnak veszek szülinapi ajándékot?

Figyelt kérdés

Nem vagyok belé szerelmes, meg semmi ilyesmi. Nyalizni sem akarok neki, hisz alig van órám vele.

Egyszerűen csak nagyon jó viszonyban vagyunk és tényleg egy rendes tanár, ritka számba megy az ilyen az én sulimban.

Szóval arra gondoltam, h veszek neki a közelgő szülinapjára egy olyab bögrét, amire az van ráírva,hogy a legjobb tanár.

Mi a véleményetek? Esetleg a tanár helyében lennétek, mit szólnátok hozzá?

(bocsi,h ide írtam, de nem tudtam más témakört keríteni neki :D)

15/L


2010. szept. 2. 17:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
26%
Hát a tanár helyében én megdugnálak, de ugye én pl ezért sem leszek soha tanár.
2010. szept. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Akaratod ellenére elég bő nyállal benyalnál neki, ami azt leszámítva, hogy a diáktársaid szemében kis csicska nyomi szar leszel, jól jön, mert kiskedvenckének lenni előnyökkel jár.
2010. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát, szerintem félreértheti, és akkor gáz van. Szerintem oszt. társaiddal együtt vegyetek neki, úgy hogy nem te adod neki, hanem úgy az osztály (vag sak pár barátnőddel).

15/f

2010. szept. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Csak hogy a többiek nem vmi nagyon bírják.

:S

Mi msn-en is szoktunk dumálni meg ilyesmi, de nem hiszem,hogy ebben bármi félreérthető lenne.

Nyalizni ha akarnék, nem így tenném és nem egy olyan tanárnak, akivel hetente 1szer van órám és egyáltalán nem lényeges tantárgyat tanít.

2010. szept. 2. 17:43
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha adod neki, akkor úgy, hogy a többiek ne lássák, ez legyen a kettőtök ügye. De szerintem csak akkor, ha tényleg ilyen tanár-diák kapcsolat van, mert az elég ciki, ha félreérti.

14/L

2010. szept. 2. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Nem hiszem,hogy félre értené.

Majd kiderül.

Hétfőn odaadom neki. (:

2010. szept. 2. 18:00
 7/14 anonim ***** válasza:

Én nem kapok vmit?:\ :D

14/L vok

2010. szept. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A mi osztályfőnöknőnk is ilyen volt, csak nálunk az egész osztály szerette és együtt adtunk neki ajándékot. =)
2010. szept. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Barátnőm példájából írok: NE TEDD! és ne beszélgess vele msn-en se. barátnőm ugyan bele volt esve (senki nem érti, miért, engem hálisten sose tanított az az ürge), de nem nyomult, 4.-re kiderültm hogy a tanár nem barátkozni akar, hanem kevés híján megerőszakolta, és mindezt úgy csinálja (elvileg nem egy diákja megvolt neki), hogy senki nem tud semmiről, és bizonyíték sincs. És ugye kinek hinnének...? -.-" (megjegyzem, gyereke van, és a felesége is ugyanott tanít) Csak óvatosan. Amúgy meg ha ilyen nincs is, akkor is strébernek tartanának, főleg, hogy nem is a jófej tanárt szereted...
2010. szept. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

szerintem elég gáz...

meg az is, hogy a szerelem szex kategóriába raktad.

szerintem egy email bőven elég

2010. szept. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!