Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 24-25 éves nők. Szóba jöhetne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

24-25 éves nők. Szóba jöhetne?

Figyelt kérdés
Tehát arról van szó, hogy adnátok esélyt egy 16 éves fiúnak?? úgy értem legalább egy randi erejéig? vagy egyből elutasítanátok?
2011. ápr. 9. 20:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ki van zárva. Te gyerek vagy, míg én a 24 évemmel már egy fiatal, felnőtt NŐ.
2011. ápr. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
igaz..De az igazi szerelemnek elvileg nincsenek kritériumai sztem.. nah mind1. Nah meg lehet "gyerek" vagyok de mit tud adni egy veled egyidős pasi amit én nem? bár gondolom első gondolatod a munka lenne..De a mai világban minden megoldható.:)
2011. ápr. 9. 21:06
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozni kell, aztán lehet lesz valami vagy az adott idősebb hölgynek bejösz.
2011. ápr. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Én 18 éves létemre 33 éves nővel fogom elveszíteni a szüzességem jövőhéten:) Ezt kapd ki
2011. ápr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
58%
ja te vagy az a kérdező aki 33éves nővel feküdne le még minig a tanácsom ne ted...:S csak ha szereted...
2011. ápr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Igen, én vagyok. Hát gumival nem lehet nagy baj, és ő is szeretné. Mi baj lehetne?:)
2011. ápr. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
félreértelmezés. :) én nem lefeküdni akarok egy idősebb nővel, hanem meghódítani :D
2011. ápr. 9. 21:16
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Mit tud adni egy korombeli, amit Te nem: több élettapasztalatot, komolyságot, útmutatást, tanácsokat. Egy 16 éves srác az esetek 80%-ában még keresi magát, még nincs is stabil identitása. Egy 25 éves nőnek pedig nem egy kölyökre van szüksége, hanem egy férfira, aki kísérője az életútján, és aki támasza lehet.


Egy kamasznak az a dolga, hogy kamasz legyen, és nem csoda, ha nem tudja úgy tekinteni az életet, mint egy 27 éves férfi például. Nem is kell.


Pár év még tényleg nem számít, lehet, hogy egy 19-20 éves lány még szívesen járna veled, ha a személyiségeddel megfogod. De egy 24-25 éves szerintem nem, legalább is 10/9 biztosan nem.

2011. ápr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hogy ne is említsem a többit. Tizenévesen a legtöbbször még a randizgatásról, az időnkénti közös programokról szól a "párkapcsolat", és a szexel való ismerkedésről. A húszas évek közepén már inkább az együttélésről, és a közös élet megtervezéséről, sok esetben a családalapításról is.
2011. ápr. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ez igaz.. szóról-szóra ahogy leírtad...csak hát az ember nem gondolkodik néha..De manapság ritka az olyan nő aki olyan mint " ő "... na szóval akiért az ember elmenne bármeddig, legyőzne bármilyen akadályt..A mAi világban..
2011. ápr. 9. 21:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!