Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után lenéznek? Átbulizott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után lenéznek? Átbulizott éjszaka.

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy aki hétköznapokon ismer az egy szorgalmas, jó lányt lát bennem aki ahol tud segít és ez így is van. Ritkán járok el bulizni, viszont ha mégis akkor sok minden belefér. Szinte mindegyiken volt, hogy kavartam valakivel.(egyikükkel sem feküdtem le) Tegnap viszont úgy éreztem messzebbre mentem mint kellett volna.. (a srác nem volt nagyon józan, erősen tapizott és nyilvánosan megujjazott hab a tortán: kiderült van barátnője tetejébe hallottaim szerint előttem volt egy-két csaj akikre erősen rámozdult)nem feküdtünk le de közel volt hozzá, hogy megtegye de mindig mondogatta, hogy nem szabad mégis nem egyszer mondta menjek vele haza stb..

Gondolom lesz a ri***cozás, de ÉRTELMES választ várok.. Most, hogy ez többitől eltérően ott a szórakozóhelyen, ismerősökkel is teli helyen történt szerintetek mi lesz a következménye??


2011. ápr. 10. 21:30
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
várj! kitalálom! nem vagy idősebb 18 évnél! ügyes vagyok?:)
2011. ápr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

Nyilvánosan szinte biztos,hogy nem fog senki beszólni,de a hátad mögött mennek majd a pletykák,elkönyvelnek egy ribancnak (hogy jogosan-e,azt döntsd el te) . Aztán minden csoda 3 napig tart és elfeljtkeznek arról is,hogy élsz. Nem tapasztalatból beszélek de általában ez szokott történni,ha történik valami szaftos nyilvánosan.

A nyilvános megujjazás azért tényleg sok(k) ..remélem tanulsz az esetből,bár nekem mindegy..

2011. ápr. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 szamóca. ***** válasza:

következménye nem sok lesz, senki nem fog rá emlékezni, amúgy si szokványos kép.

arra vagy kiváncsi hogy r*bancnak tartunk-e? hát az én erkölcsi mérőm nem kis kilengésekkel mutatja a helyes irányt, úgyhogy nem biztos hogy rám kell hallgatnod.

de én úgy vélem, hogy amíg a saját erkölcseid nem sérted meg és amíg más embert ezzel nem bántasz, felőlem akár élő adásban nyomhatod egy kecskével, az sem érdekel.

azt már dötnsd el te, hogy a tükörbe tudsz-e nézni ez után, ez nem az én dolgom.

2011. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
: P igen remek megfigyelés. 16/L vagyok.
2011. ápr. 10. 21:36
 5/20 anonim ***** válasza:
Hát ha az én környezetembe lennél 100% hogy ribinek gondolnálak, ettől függetlenül nem biztos hogy rosszba lennék veled attol függ hogy mennyire vagy jófej, de azok alapján hogy segítőkész vagy meg kedves biztos jófej lány vagy de ettől függetlenül egy ribanc :) Legalábbis párkapcsolatot biztos nem kezdeményeznék veled lehetsz akármilyen szép meg kedves, nyilvánosan megujjaztatni magad elég kiábrándító :D Jó persze lehet rád nyomulnék ezek után én is de 1 éjszakánál nem kellenél többre és ezt valószínűleg el is érném :))
2011. ápr. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy gondolod.. ELfognak könyvelni maguknak egy rib***-nak.. de, ha találsz magadnak majd egy pár év múlva egy normális pasit, aki nem ismeri ezt a történetet és kialakul közöttetek egy komoly kapcsolat, akkor majd leülepedik ez az egész.. Amúgy pedig ostobán és gyerekesen viselkedtél, tehát igazából megis érdemled, hogy ezek után egy játéknak tartsanak a férfiak, a lányok meg kiröhögjenek.. Mindenki a saját hibájából tanul..


(nem tippelnélek többnek ezek alapján 15 évesnél..)

2011. ápr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szerintem is el fogják felejteni meg ugye nem is izgatja a többieket annyira.

Előttem szólónak annyit ,hogy sajnos a csodák nem 3 napig tartanak nálam is van ,hogy szárnyra kel a hír ,hogy mi történt és van ,hogy évekig kering ,hogy nah már megint mit csináltam /megjegyzem semmi illegális..,de elég kellemetlen 1-2/

20/f

2011. ápr. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

ez volt eddig a legmerészebb amit így tettem.. eddig csókolózásnál tovább nem volt több és az ilyen jellegűekből nem volt gond mert volt hogy jártunk is, volt olyan is, hogy 10 hónapos kapcsolat jött ki egy bulizós kis kavargatásból.. :)

de ezzel magamnál átléptem egy határt, és gondolom a többiek szemszögéből is... :S viszont tudom, hogy egy botlás volt csupán, így nem tartom magam ribancnak aki minden éjszaka szinte más pasival fekszik le..

2011. ápr. 10. 21:44
 9/20 anonim ***** válasza:

Tök mind 1, ha ismernélek, nálam már elástad volna magad.

18/F


Ja igen, a piára meg ne fogj semmit!! Furcsa módon én beb*szva is tuok magamról,+ tudom, hogy mit csinálok!!

2011. ápr. 10. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
nem fogom rá, mert tudom ha nagyon van bennem akkor is tudom mi a helyzet, még ha nem is olyan erősen fogom fel a jelentőségét mint józanon. nincs mentségem, annyi csupán, hogy rossz társaságban voltam és akkori körülmények közt nem figyeltem oda mindenre.. jól akartam magam érezni persze eltoltam azzal, hogy hagytam magam..
2011. ápr. 10. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!