Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezek után lenéznek? Átbulizott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után lenéznek? Átbulizott éjszaka.

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy aki hétköznapokon ismer az egy szorgalmas, jó lányt lát bennem aki ahol tud segít és ez így is van. Ritkán járok el bulizni, viszont ha mégis akkor sok minden belefér. Szinte mindegyiken volt, hogy kavartam valakivel.(egyikükkel sem feküdtem le) Tegnap viszont úgy éreztem messzebbre mentem mint kellett volna.. (a srác nem volt nagyon józan, erősen tapizott és nyilvánosan megujjazott hab a tortán: kiderült van barátnője tetejébe hallottaim szerint előttem volt egy-két csaj akikre erősen rámozdult)nem feküdtünk le de közel volt hozzá, hogy megtegye de mindig mondogatta, hogy nem szabad mégis nem egyszer mondta menjek vele haza stb..

Gondolom lesz a ri***cozás, de ÉRTELMES választ várok.. Most, hogy ez többitől eltérően ott a szórakozóhelyen, ismerősökkel is teli helyen történt szerintetek mi lesz a következménye??


2011. ápr. 10. 21:30
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Annak fognak! Mièrt hagytad plàne nyilvànosan bisztos nem csak a pia miatt

ugyis rà jövök

2011. ápr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Oké, értem.. teljességgel szívás a helyzet.

megbántam nagyon. nem fogok senkinek magyarázkodni majd, de tudom: rám ez egyáltalán nem jellemző, akik meg messziről ismernek tökéletesen elkönyvelnek. az biztos, tanultam/és fogok még a további következményekből.

ilyenkor aztán felüti a fejét a kamu barát, és kitűnik az aki igazán ismer és velem van.

2011. ápr. 10. 22:19
 13/20 anonim ***** válasza:

Szia! Én nem ítéllek el, pláne ha a hétköznapokban valóban olyan szorgalmas vagy. Az emberek nagyrésze, aki lát egy ilyen lányt, azt várja el, hogy mindig jól viselkedjen és sose érezze jól magát, pedig mindenkinek kijár a szórakozás. Ok kicsit túllőttél a célon, de mindenkivel megesik. Engem is megujjazott egyszer egy srác nyilvánosan. 16 voltam, a srác 18 és akkor találkoztunk először és utoljára. Mindenkinek vannak botlásai, csak az a lényeg, hogy tanulj belőle és ne váljon általánossá. És ami a legfontosabb: ne foglalkozz idegen emberek véleményével. Aki a barátod elfogadja hogy hibáztál és így is szeretni fog. Ne emészd magad e miatt (:

18/L

2011. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Hát... Ha elmegyek koncertre, és látok egy lányt aki tetszik, akkor úgy kezdem, hogy a helyi cimboráktól kérek róla információt. Hetero-e, van-e pasija, milyen típus, stb.


A te referenciád nem lenne túl szimpatikus. És ne áltasd magad: attól, hogy nem beszélnek róla, még nem felejtik el.


Bár még mindig jobb, mintha elmentél volna vele.

2011. ápr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

22:27-as

pontosan! ezzel a sráccal aztán tényleg nem kívánkozom többet összefutni.. ha pedig eljut a környezetembe mint szaftos pletyka hát csámcsogjanak. akik valójában a barátaim mellettem állnak, akik pedig nem így tesznek hát nem tudok velük mit kezdeni.. nem akarok örülni ami veled történt, egyszerűen csak annak, hogy nem csupán én voltam az egyetlen aki hasonlóan rossz útra tévedt. :)

2011. ápr. 11. 00:07
 16/20 A kérdező kommentje:

22:31-as

Tudom.. most egy ideig biztosan téma lesz, majd elavul de soha nem tűnik el végleg..

2011. ápr. 11. 00:09
 17/20 anonim ***** válasza:

Ha az megnyugtat, hogy nem vagy egyedül, akkor jó a helyzet.

Huszonéves lányok naponta csinálnak ilyen, és durvább hülyeségeket kikapcsolódás vagy bulizás fedőnéven.

2011. ápr. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
olyanokra értettem akik meg is bánták, nem pedig szétkürtölik világnak és büszkék rájuk majd elkövetik még ahányszor kedvük van..
2011. ápr. 11. 14:32
 19/20 anonim ***** válasza:
Ők is mindig megbánják másnap. Olyan ez, mint amikor megígéred a wc-nek, hogy soha többé nem iszol.:)
2011. ápr. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
azért nem biztos, hogy teljesen igaz ez a hasonlat :P
2011. ápr. 11. 19:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!