Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek mennyi %-nak jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek mennyi %-nak jön be a másik nemnél az ha kövér?

Figyelt kérdés

Nem a 160 cm és 70 kgra gondolok, hanem a 160 kg és 90-feletti.

Az is érdekelne ebből mennyi az aki az extrém kövérekhez vonzódik.


2011. ápr. 11. 13:17
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
66%
Nem tartottam vonzónak. Aztán beleszerettem a páromba, akin jócskán van felesleg. Még most sem tetszenek a kövér emberek, de őt imádom:)
2011. ápr. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Ott a pont az elottem szolonal! Ezzel mindent elmondott.
2011. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

El sem hinnéd,mennyi férfinek tetszik a molettség,őket valahogy igazán szexinek tartják.

A "jó nő"-meg csak forgatja a szemeit,hogy is van ez?

Én is ismerek ilyet,egyszerre több szeretője van és még a férjét is sakkban tartja.

2011. ápr. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy van akinek tetszenek, az érdekelt kb, mennyien.


Nagyon kövér csajoknak normális kapcsolatát nem láttam még, ahogy te is írtad, ilyen sakkban tart meg félrelép, lehet ez összefügg, valamilyen transzmitteres dologban?

2011. ápr. 13. 10:48
 15/22 anonim ***** válasza:
Anyukám extrém kövér volt (legalábbis szerintem), mikor megismerkedett a mostani párjával. Azóta leadott sok kilót, és most is folyamatosan csinosodik, de mégis kövéren szeretett bele a nevelőapám. Szóval vannak ilyenek, igen... Bár szerintem extrém kövérségnél sokkal inkább a kisugárzásba, vidámságba, arcba szeretnek bele az emberek, mintsem a testbe.
2011. ápr. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Nem azok érdekelnek engem, akik érett személyiségek ahhoz, hogy a lelkét szeressék meg a párjuknak és amúgy nem szeretik a kövéreket, de a párjuk megfogta, hanem akik vonzónak tartják őket emiatt a tulajdonságuk miatt.
2011. ápr. 13. 11:10
 17/22 anonim ***** válasza:

nekem nem tetszenek a kövér lányok (bár molettben már láttam csinosat)

szerintem kb néhány % lehet az akinek tényleg bejönnek a kövérek

2011. ápr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Figyelj, ha valakit nem vonz valamennyire a másik külseje, az lehet akármilyen jó ember belülről, veszett ügy....
2011. ápr. 13. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Szerintem nem egyforma a ket nemnel az arany. Ferfiak altalaban egy molettebb, teltebb lanyt meg boven vonzonak latnak, sot, kifejezetten jobb erzes neha olyanra nezni akin "van mit fogni", es nem deszka/gebe/anorexias mint ami manapsag "divat". A kovereket (foleg extrem) a nagyon nagy tobbseg viszont nem tartja vonzonak.

A nok viszont komolyabb elvarasokat tamasztanak tapasztalataim szerint, az atlagos ferfit akin van mondjuk egy kis sorhas ugyanugy elutasitjak mint az extrem koveret.

Pont azert foglalkoznak tobbet az alakjukkal a nok, mert magukbol kiindulva ugy erzik hogy az a legfontosabb.

2011. ápr. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
hát már a 160 cm + 70 kg is borzasztóan sok... én vékony lány vagyok (164 cm, 48-49 kg, 75B-C), és semmi pénzért nem járnék kövér sráccal. több férfi kedveli az enyhén (!) molett nőket, szóval a lányok-nők ilyen szempontból jobb helyzetben vannak. olyanról már hallottam, hogy egy férfi a testesebb nőket kedveli, olyanról viszont nem, hogy egy nő a kövér férfiakat preferálná... :D
2011. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!