Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Emberek! Nektek milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Emberek! Nektek milyen az ideális pár? (:

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok, ki milyen társra vágyik. Belső és külső tulajdonságok egyaránt érdekelnek! :D

Légyszi, írjátok oda a korotokat és a nemeteket is. :))


2011. okt. 22. 15:49
 1/6 DakotaDamon ***** válasza:
81%

Ha birkózunk, hagy nyerni.

Játszik a hajammal.

Átkarolja a derekamat.

Néha ok nélkül megpuszilja az arcomat.

Tudjak vele beszélni bármiről.

A hideg kezemet a meleg zsebébe teszi.

Hagyja, hogy párnának használjam a pulcsiját.

Mondja, hogy szeret, és értse, gondolja is úgy.

Megcsókol esőben, napsütésben, hóesésben.

Olyankor is hív, mikor nem számítok rá.

Észreveszi, hogy néha mondok dolgokat, amiket nem gondolok komolyan.

Elmondja nekem a problémáit és hagyja, hogy segítsek.

Nevettessen meg.

Mikor megölelem és el akarom engedni, szorítson erősebben.

Azt mondja, hogy szép vagyok.

Belát a mosolyom mögé, és tudja, ha valami nem oké.

Aki csak szimplán az enyém, hogy megtarthassam.


17/L

2011. okt. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem olyan kéne, aki engem szeret, és nem csak egy csaj kell neki. Meg akar ismerni, érdekli a belső világom, nem csak a kerek fenekem. Lehessen vele irodalomról, művészetről, filozófiáról, pszichológiáról és esetenként politikai kérdésekről beszélgetni. Legyen művelt, de azért ne kocka, lehessen vele jókat nevetni, hülyéskedni, bulizni, szóval legyen benne egy nagy adag lazaság. Szeresse a természetet. Legyenek meg a saját barátai, a saját élete, ne függjön tőlem, lógjon rajtam és nyavajogjon, ha esetleg nem érek rá pár napig (pl mert dolgozom, vagy mert a barátnőimmel vagyok).

Ne hazudjon, vállalja a felelősséget a tetteiért, bármilyen kínos legyen is, vagy bármekkora hibát követett is el, mert szerintem a hazugságnál minden botlás elfogadhatóbb.

Legyen igényes a külsejére és a lehetőségeihez képest próbáljon meg magából minél többet kihozni, akarjon tetszeni.

Lehet, hogy kicsit magasak az elvárásaim, de cserébe én is ugyanezeket tudnám nyújtani, tehát szerintem nem irreális azért.


27/N

2011. okt. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Walk With Me ***** válasza:
52%

Lehessen vele sokféle dologról beszélgetni; a kedvenc ételétől kezdve arról, hogy mit gondol az élet értelméről. Ne járjon diszkóba meg hasonló helyekre. Értékelje az ilyen "kettes" programokat, mint a sétálás, kirándulás, mozizás, színházba járás, összebújva film/naplemente/csillagoség nézés stb. Legyen egyenes, hűséges, elfogadó, empatikus. Komoly párkapcsolatban gondolkodjon, ami szereteten-szerelmen, bizalmon, közös hullámhosszon, megértésen és vonzalon alapul.


Külsőre ha ideál kell, akkor egy kék vagy zöld szemű, szőkés, hosszú hajú, (sminknélkül!) szép arcú, ~170 körüli vékony leányzó, de igazából lényegtelen, hogy milyen színű a haja meg szeme, csak az összhatás legyen vonzó. Ne öltözködjön túl kihívóan, csak egyszerűen nőiesen, de az is tetszene, ha sima farmert meg inget hordana és jól állna neki.


20/F

2011. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
57%

Szeressen.

Ebben minden benne van, ha valaki szeret valakit akkor bizonyos dolgokat elvből nem tesz meg, és bizonyos dolgokat pedig megtesz mert tudja hogy jó a párjának..Nem? :)

2011. okt. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

18:43, de-de, igazad van! :D De az embereknek általában van valamilyen elképzelése, kit is keres. :)

Az én ideálom például sötét hajú, kék vagy zöld szemű (bár ez lényegtelen), 170 cm körüli srác. Nálam legyen idősebb, mondjuk úgy 18-20 éves, intelligens, vidám és humoros. :)

Bár, a jelenlegi helyzetemből ítélve azt hiszem, túl magasak az elvárásaim. :)

Egyébként 16 éves lány vagyok. :)

2011. okt. 22. 21:47
 6/6 anonim ***** válasza:

bocsi kérdező,de hülye vagy :D

a társat nem tulajdonságok alapján fogod megtalálni, és ha ehhez tartod magad elszalaszthatsz egy jó pasit.. valaki vagy bejön vagy nem, vagy megértitek egymást vagy nem. és ha jön valaki aki megfelel az elvárásaidnak,nem biztos hogy belészeretsz..



én olyanra vágyok aki lelki támaszt nyújt és nem lóg rajtam, de szakít rám időt. megnevettet és ha belenézek a szemébe érzem hogy hozzá tartozok.

2011. okt. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!