Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért büszkék az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért büszkék az emberek arra, hogy biszexuálisak? (ha azok)

Figyelt kérdés

Többször is láttam itt kérdésben, hogy büszkélkedik vele.

Élőben is tapasztaltam.

Oké, ne szégyellje, de azért ne legyen már annyira nagyon, nagyon büszke rá.



2011. okt. 30. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert divat. És a mai "biszexuálisok" 90%-a igazából hetero, csak éppen követi a divatot.
2011. okt. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
di-vat
2011. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azét, mert k.urva nagy divat, hogy majd' minden lány "biszex" meg "kíváncsi".
2011. okt. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mert miért ne lennének? Elvégre így helyből megduplázódnak az esélyeik egy szombat esti randira. :D


No de viccen kívül, tulképp mi bajotok ezzel? Ha nekik jó, hát csinálják. Amíg nem akarjár ugyanezt rátok is kényszeríteni, addig nem értem, miért kell háborogni emiatt. Ha lehet az ember büszke arra, hogy pl. magyar (amiben pedig rohadtul semmi saját érdeme nincs, hiszen egyáltalán nem rajta múlott, hogy épp ide született), akkor miért ne lehetne arra is, hogy bi, vagy legalábbis ilyen irányban is érdeklődik? Ha tényleg az, akkor éppúgy nem tehet róla, mint ahogyan a származásáról sem, ha meg alapvetően nem az, akkor még legalább valamennyi saját érdeme is van benne, amire még akár büszke is lehet, hiszen legalább csinált valamit, amivel jó esetben saját magát is beleértve legalább két emberrel jót tett, miközben egynek sem ártott.


Szóval tényleg nem értem, mi a bajotok ezzel.

2011. okt. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!