Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajba vagyok? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajba vagyok? Mire számíthatok? Bővebb lent!

Figyelt kérdés

Szóval a lényegre térek! Anya benyitott és meglátta ,hogy maszturbálok. Nagyot nézet aztán kiment. Gyorsan fel öltöztem és kimentem. Anya azt mondta hogy este beszélni akar velem este (mert most elment valahova)

Mire számíthatok ? Le fogja szedni a fejem?:S vagy ha nem akkor mit akar mondani? Szerintetek rosszat tettem??

14/L


2011. ápr. 11. 14:14
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok mit akar mondani anyád:D ne maszturbálj lányom mert még kicsi vagy hozzá? vagy egészségtelen?:D hagyjukmáááár sokan már nem is szüzek 14 évesen :D

szerintem no para nem csináltál rosszat szóval ne emészd magad úgy se fog tudni mit mndani anyád..:)

2011. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
szerintem ne aggódj, ha mégis kiakad akkor mondd meg, hogy a te véleményed, hogy inkább maszturbálás, mint szex (ami értékelendő), de nem fog kiakadni szerintem, majd beszél neked védekezésről, felvilágosít
2011. ápr. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Igazad van. Ne parázz. Anyukád nem fog bántani. Lehet, hogy nem is erről akar veled beszélni, de ha mégis, miután nem csináltál semmi rosszat /ilyet biztosan ő is csinált, talán még csinál is/, legfeljebb arra lesz kíváncsi, hogy mennyire vagy felvilágosult a szex terén. Erről pedig jó is beszélgetni a szülőkkel. Nyugi. Csak jó dumcsi lehet, ha erről lesz szó.
2011. ápr. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
majd leirod,hogy mit mondott?:D kivancsi vagyok:)
2011. ápr. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

És nem tudom valahogy kikerülni ezt a beszélgetést?:s

elég ciki..:/

2011. ápr. 11. 14:35
 16/32 anonim válasza:
Szerintem ne emészd magad miatta !! Anyukád biztos megérti ha nem akkor meg szard le !!! :D
2011. ápr. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Nagyon remélem, hogy nem szid le Anyukád, hiszen semmi rosszat nem csináltál, mert a maszturbálás teljesen normális dolog. Már egész kicsi lányok is izgatják a puncijukat.
2011. ápr. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Szerintem se tettem rosszat de attól még félek:S

Egyébként van barátom! (16 éves és 5 és fél hónapja vagyunk együtt) és még nem történt semmi mert nem érzetem késznek magam a szexre..vagy is majdnem semmi..de ez mind1

szerintetek a le szid akkor az jó vissza vágásnak hogy: Azt akarod ,hogy a barátommal csináljam? :D biztos nézne nagyokat ..:D

szerintetek?

2011. ápr. 11. 14:56
 19/32 anonim ***** válasza:

Szerintem nem akarhat semmi rosszat csak hogy: kislányom tudod te mit tettél....

én még régebben elmondtam apámnak hogy amikor bevan zárva a szobám vagy kirakok rá valami jelzést akkor ne zavarjon mert verem így nyíltan mondtam neki és meg is értette de biztos csak azárt mert az apám aztán ő is áteshetett rajta :S

13/F

2011. ápr. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:

a fölöttem lévőt is én írtam.

és a válaszom arra hogy jó-e visszavágni azzal hogy akkor a fiúmmal csináljam...?

Én erről azt gondolom hogy ha nagyon ordibál hogy kislányom ezt hogy csináltad miért csináltad és felkapja a vizet akkor megmondhatod neki mert talán azt reagálja rá hogy jólvan kislányom inkább masztizz :D

2011. ápr. 11. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!