Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy bajba vagyok? Mire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy bajba vagyok? Mire számíthatok? Bővebb lent!

Figyelt kérdés

Szóval a lényegre térek! Anya benyitott és meglátta ,hogy maszturbálok. Nagyot nézet aztán kiment. Gyorsan fel öltöztem és kimentem. Anya azt mondta hogy este beszélni akar velem este (mert most elment valahova)

Mire számíthatok ? Le fogja szedni a fejem?:S vagy ha nem akkor mit akar mondani? Szerintetek rosszat tettem??

14/L


2011. ápr. 11. 14:14
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Nem fog lecseszni, elmagyaráz dolgokat, a masztival kapcsolatban, a menstruációról, meg ilyenekről gondolom...

Ezért semmiképpen nem fog bántani.

2011. ápr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
nyugi ne félj s ne izgulj bizti nemfog leszidni mert nincs miért, nem cisnáltál semmi roszat.lehet hogy nemis erről akar beszélni veled,mert nem tudja majd hogy hogy hozza fel ezt a témát.ugyhogy no para.ha ebszltetek ird meg hogy mti mnodott.
2011. ápr. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

Kedves 14 eves lany.

Nagyon is igazad van,hogy inkabb maszti mint sex.A sex meg nagyon messze kene legyen neked,5-6 ev mulva.Remelem h a maszti nem fogja tul megkivantatni veled a sexet es majd megband.

Ami edesanyadat illeti,szerintem elmond par dolgot es rakerdez par dologra.

Mindenkepp hallgasd meg,mert gondolom 32 ev korul kb 15 eves tapasztalataval sokkal jobban tudja mi a jo neked.

Remelem minden jo lesz :)

23f

2011. ápr. 11. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim válasza:
szerintem is csak az alapkérdéseket teszi fel, h voltál-e már együtt a barátoddal, védekezés stb.. meg valószínűleg megkérdezi h mióta maszturbálsz, miért stb.. szerintem nem lesz gáz, hogyha meg esetleg beszól vagy ilyesmi, akkor mondd neki, h jól esik, és szeretnéd megismerni önmagadat viszont azt inkább ne mondd amit írtál, h örülnél hha inkább szexelnék a barátommal, mert akkor felkaphatja a vizet és elkezd félteni. :) de szerintem semmi gáz nem lesz:D
2011. ápr. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim válasza:
Majd írd le hogy mivolt és még 1x ne aggódj
2011. ápr. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
oké leírom!:)
2011. ápr. 11. 16:49
 27/32 Calico ***** válasza:
De hát neked kell ismerned az édesanyádat...
2011. ápr. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

feltétlenül írd majd le h mit mondott! :D kíváncsivagyok. :) : D

am tuti nem fog lecseszni ;)

2011. ápr. 11. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyummal!

Kaptam egy adag "felvilágosítást" xD

meg kérdezte hogy mióta csinálom? megy hol tartók a barátommal?! Azt mondta bármit elmondhatok neki. Nagyon kedves volt. Elbeszélgettünk mint 2 j barátnő :)

nagyon jóó volt:D meg elmesélte az ő "kalandjait" is.

és azt mondta hogy szóljak ha tanács kell vagy óvszer vagy akármi.:D

nagyon meglepődtem ,de szerencsére túl paráztam az egészet!

köszönöm a válaszokat! :D

2011. ápr. 11. 19:08
 30/32 anonim ***** válasza:
Mondtam, hogy nem lesz gond...
2011. ápr. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!