Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha a jóképüek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha a jóképüek kikészítenek?

Figyelt kérdés
Fiú vok és hetero.
2009. márc. 1. 22:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyúrjál, lazíts, gyúrjál, lazíts, közben lazíts és légy laza!
2009. márc. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hú ezt jól félreérthetően írtam még így is:D

A jóképüek azzal készítenek ki, hogy nem tudok velük versenyre kelni csajozásban. Nincs esélyem. Nem rúghatok labdába, mert a csajok a jóképüekre buknak.

Rajtuk a csajok veszekednek, meg sírnak miattuk stb.

Az ilyet meg leszarják.

Ettől kikészülök idegileg.

2009. márc. 1. 23:43
 3/6 A kérdező kommentje:
Régen gyúrtam, de hát idegileg kikészültem és abbahagytam...
2009. márc. 1. 23:45
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Te is lehetsz jóképű, vagy legalább is sokat segíthet egy jó frizura... mondjuk ami eltakarja az arcod nagy részét (oké, ezt viccnek szántam kackac). De tényleg, meg egy jó ruhatár, határozott viselkedés, jó humor, és a jóképűeknek már nem is lenne esélyük ellened.
2009. márc. 2. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy nagymamám mondaná, a szép tálba is bele lehet sz*rni, ha üres :D Szóval lehet, hogy azok a lányok, akik a jóképű, de ezen kívül semmi más pozitívummal nem rendelkező pasikra buknak, hamar meg is fogják unni, hacsak nem ők is ugyanolyanok. Szerintem nem csak a kinézettel lehet hódítani, esetleg inkább olyan lányok között kéne keresgetned, akik az igazi értékeket szeretik, humort, odafigyelést, legyél jófej, és ne nyomulj túlságosan :) Persze ha a kinézeted frusztrál, közben kipróbálhatsz egy új frizurát, egy jó, férfias illatot, vagy valamit.
2009. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na jó, tudom, hogy ilyen válaszokra vársz, nekem is ez volt a problémám, ha kicsit rondább srác vagy, van esély

1. pattanások: hidratálj: hidratálj: hidratálj:

2. frizura, az alak tök mindegy a szélei legyenek ápoltak és legyen fényes a hajad

3. szemöldök, ha nagyon durva szedegesd ki, de csak óvattal

4. arc izmosítsd az arcod arcizom-tréning gyakorlatokkal.

5. sportolj. a sportolás javítja a vérkeringést (ellentétben a gyúrással) így a fej is egészségesebb, karakteresebb lesz.

6. borotváld magad géppel, de nagyon drágával, kevésbé szedi szét az arcodat, bár a szőrszálakkal komorabb, a bőrödet nem nyúzza le annyira

7. esetleg fogszabályozó, vagy kontaktlencse, kinek mi, kedves mosoly és máris jóképű vagy.

ha nem vagy születetten fogyatékos, akkor nem lehet akkora baj az arcoddal, hogy ezekből valami (vagy az összes, ne segítene) nekem segített :)

2010. márc. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!