Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jaaaj, a szüleim kikészítenek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jaaaj, a szüleim kikészítenek, mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
van egy barátom, csak barát, mert nem lehet annál több pedig mindketten kölcsönösen szeretjük egymást, én szűz vagyok, de úgy gondolom, hogy ő lenne az, akinek odaadnám ártatlanságom(már mindketten nagyon akarjuk a szexet-de még járni sem tudunk nyilvánosan), viszont szüleim azt mondják, azaz tiltják, hogy amíg iskolás vagyok, addig ne pasizzak, mert elveszi a figyelmem a tanulástól, stb. de mi szeretjük egymst, és nem olyan kapcsolatban vagyok velük, hogy most leülünk és kijelentem, hogy márpedig, nekem pasi kell! és úgy nem jó egy párkapcsolat, hogy titkolózom, nem merek a városban sem normális, nyugodt körülmények között vele menni, akár kézenfogva is. És ő is szeretne hozzám jönni, mert normális, hogy a párok járnak egymsához, és az szüleim egyike mindig itthon van, én ilyen esetben, hogy hozhatnám magamhoz? mit csináljak? 17/l
2010. máj. 31. 21:55
 1/8 anonim ***** válasza:
77%

Csak azt tudod csinálni, hogy titokban jársz vele.

Vagy tényleg leülsz beszélgetni a szüleiddel, és elmondod nekik mit szeretnél. És megígéred, hogyha emiatt romlik a tanulmányi eredményed, akkor szakítasz vele.

Nekem is volt barátom, sokat is találkoztunk és kitűnőre érettségiztem.

20/L

2010. máj. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
huuh amikor olvastam valami kis 10 éves írja megint, de megértelek téged. mond a szüleidnek, hogy ettől uganyúgy fogsz tanulni. vagy jó ötlet lehet az is, ha beszélnek a fiúval is.
2010. máj. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kezdj el járni a sráccal és ne ronts a jegyeiden. ;) Meg nem kell mondani a szüleidnek, hogy jársz valakivel, de el sem kell titkolnod.


Azt sem kell bejelenteni, hogy Ő most haverként megy-e hozzátok vagy sem...


20F

2010. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Kovács Pál ***** válasza:

Hát hallod, szüleid igazi őstulkok lehetnek.

Hány éves vagy amúgy? Gimis vagy egyetemista diák?

Igazából lényegtelen, a szüleid nem tilthatnak el a magánélettől. Ezeket a legjobb most átélni, megtapasztalni. Vagy a szüleid azt akarják, hogy egy feminista munkamániás legyél? Hiába lesz fantasztikus karriered, ha közben a magánéleted meg romokban hever.

Jogod van ahhoz, hogy kapcsolataid legyenek. Ha erre vágysz, az a lehető legrosszabb, ha elnyomják benned. Mire alapozva tiltottak el a szüleid? Nekik nem jött össze akkoriban?

Én 21 vagyok, két éve járok a barátnőmmel, és annak idején fel se vetődött, hogy megkérdezzem róla a szüleimet. Ehhez nem kell az ő beleegyezésük. A barátod pedig, úgy vettem ki a szavaidból, nem egy züllött alak, örülniük kéne, hogy normális helyeken kopogtatsz, nem valami debilnél. Én azt mondom lépj, mert a barátod sem fog örökké várni.

Szerintem kezdj el találkozgatni a barátoddal. Ha nálatok nem lehet, menjetek hozzá. Ha szüleid kérdezik, hova mész, mondd meg nekik, hogy hozzá. Ha fel akarnak tartani, mond meg nekik, hogy jogod van a MAGÁNÉLETHEZ. Próbáljatok kompromisszumra jutni. Ha nem megy, még mindig ki tudsz szökni az ablakon...

Viccet félretéve: muszáj lesz szembeszállnod a szüleiddel. Ha most elnyomnak, elég komoly lelki gondjaid lesznek később: bezárkózott leszel, nehezen nyílsz meg, nehezen találsz új barátokat.

Tedd, amit tenned kell. Hallgass a vágyaidra.

Viszont jól gondold meg, biztos hogy ő az az ember, akinek oda akarod adni magad? Megvan köztetek a kellő kapocs? Mert ha csak barátok vagytok, hát... Az soha nem szokott jól elsülni, ha barátok lefekszenek egymással. Vagy összejönnek, vagy összevesznek. Megér nektek ez ennyit?

2010. máj. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"muszáj lesz szembeszállnod a szüleiddel. Ha most elnyomnak, elég komoly lelki gondjaid lesznek később: bezárkózott leszel, nehezen nyílsz meg, nehezen találsz új barátokat.

Tedd, amit tenned kell. Hallgass a vágyaidra."


Én is így vagyok ezzel sajnos. Mikor fiatal voltam a szüleim nem engedtek el sehova. Most itt vagyok 20 évesen főiskolás, haverjaim nincsenek, bulizni nem járok, barátnőm még sosem volt. Az egész el lett cseszve még fiatalon, most meg már nem tudok rajta változtatni.

20/F

2010. máj. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előzőnek: Ha így állsz hozzá, nem is. Én szitum ugyanez, plusz egészségemből adódóan kötelező antialkoholizmus, szóval meg vagyok áldva vele. De azért próbálkozok, hátha...


Kérdező: Szállj szembe a szüleiddel, állj ki magadért. Ha most nem teszed meg, akkor egy életre a nyakadra nőnek!

2010. jún. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

gimis koromba a kitűnő tanuló barátnőimnek mindig volt pasijuk...szerintem emiatt voltak jobb tanulók,mert tudták,ha jól tanulnak továbbra is,akkor elengedik őket a fiújukkal bárhova,és későig maradhatnak...

..ellenben velem..miután mindig azon agyaltam,hogy már megint miért nem mehetek el ide és oda bulizni,szórakozni v csak úgy haverokkal lenni későig,ettől olyan szomorú lettem,hogy másnap csak vegetálni tudtam tanulás helyett..pedig milyen jó lett volna,arra gondolni,hogy hú most tanulok végre,mert tegnap felüdülten bulizhattam:( egy szomorú lány.

2010. jún. 7. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A szüleid prűd gyökerek
2010. jún. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!