Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Futókalandokra csak olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Futókalandokra csak olyan fiúknak van esélye, akik igazán jóképüek? Vagy van esély az átlagos srácoknak is?

Figyelt kérdés

Aki oltani akar az felejtse el.

Megvan az okom, hogy most ne komoly kapcsolatot akarjak.


2009. márc. 29. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze, van. Csak ne a varos legnagyobb utszeli lanyait fogd ki, hanem ep eszu, normalis lanyokat. :)

En szerintem eleg csunyacska vagyok, nem akarok komoly baratot, megis mindig akad valaki egy kis huncutkodasra :)

2009. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Te egyébként fiú vagy lány vagy?

(A nemeteket is írjátok oda)

Köszi :P

2009. márc. 29. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Még rondáknak is van esélyük, a legjobb barátom sorra zabálja a csajokat pedig ritka rusnya szegény.

Csak legyél vagány, és mondd ki a csajoknak mit akarsz.

2009. márc. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csatlakozom az elottem szolokhoz!Nekem is van egy haver hat nem egy adonisz szegenynek meg egy foga is hianyzik elol es megis,minden hetvegen mas!van esely!!!
2009. márc. 30. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jóhogy nincs:D
2009. márc. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

na jó, tudom, hogy ilyen válaszokra vársz, nekem is ez volt a problémám, ha kicsit rondább srác vagy, van esély

1. pattanások: hidratálj: hidratálj: hidratálj:

2. frizura, az alak tök mindegy a szélei legyenek ápoltak és legyen fényes a hajad

3. szemöldök, ha nagyon durva szedegesd ki, de csak óvattal

4. arc izmosítsd az arcod arcizom-tréning gyakorlatokkal.

5. sportolj. a sportolás javítja a vérkeringést (ellentétben a gyúrással) így a fej is egészségesebb, karakteresebb lesz.

6. borotváld magad géppel, de nagyon drágával, kevésbé szedi szét az arcodat, bár a szőrszálakkal komorabb, a bőrödet nem nyúzza le annyira

7. esetleg fogszabályozó, vagy kontaktlencse, kinek mi, kedves mosoly és máris jóképű vagy.

ha nem vagy születetten fogyatékos, akkor nem lehet akkora baj az arcoddal, hogy ezekből valami (vagy az összes, ne segítene) nekem segített :)

2010. márc. 1. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!