Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jár nagyon sok nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jár nagyon sok nem leszbikus lány meleg bárokba szórakozni, kikapcsolódni?

Figyelt kérdés

Nagyon sok lány ismerősöm, női munkatásaim közzül is sokan eljárnak ilyen helyekre szórakozni, kérdeztem őket hogy miért. A válasz az volt: azért mert ott normálisan hagynak beszélgetni minket és nem mászik ránk 5 percenként egy pasi szexuális ajánlatot téve.

Tényleg létezik ez a dolog?


2010. aug. 24. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
:)) sztem a lezbikusak rámenősebbek,mint a hapsik és méginkább rájuk másznak...szar magyarázat...tettszik nekik is a lezbi dolog csak hallgatnak vele... :P
2010. aug. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Azért mert ott normálisan hagyják őket beszélgetni, és nem mászik rájuk 5 percenként egy pasi szexuális ajánlatot téve.
2010. aug. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
sok filmben van ilyen pl szex és new york, p.s. i love you vagy az így jártam anyátokkal-ban is, de hogy itthon működik-e azt nem tudom:D.. egyébként b*zibárokba szoktak járni, ott meg pasik vannak:D
2010. aug. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Akkor tényleg van ilyen, azt hittem hogy csak viccelnek.

És nekik van barátjük is meg egyik házasságban él a férjével, szeretnének gyerekeket is, szóval nem hiszem hogy leszbi.

2010. aug. 24. 11:48
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem is csak arról van szó, hogy nyugisan tudnak cseverészni.
2010. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
90%
sztem azért mert elegük van a pasikból és el szeretnének tölteni úgy egy estét, h nem másznak rájuk... én teljes mértékben megértem őket
2010. aug. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
7%
Milyen szepen vedik egyesek az ilyen barokba jaro noket! Ezek ugy hivjak,hogy rejtett radiatorok! Azt elvezik,hogy az igazi futotestek, hogy nezik oket,es meg az is lehet,hogy a vegen osszejon valami! De ha ferfiak jarnanak ilyen helyre,akkor mindet lehomaroznak!
2013. máj. 17. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!