Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy meleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy meleg srácba, de lány vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ez a srác nekem nagyon bejön. Jófej, kedves és rohadt jól néz ki. Csak az a baj, hogy meleg. Én képes lennék érte meghalni is, nagyon-nagyon szeretem. Van esélyem?
2011. nov. 3. 12:47
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
96%
Ha tényleg meleg, akkor nincs.
2011. nov. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
89%

Hát... ??

ÖÖÖÖÖÖÖÖ.... ez komoly!!

Nem tudom mi a rosszabb hogy a pasi meleg vagy ,hogy egy meleg pasiba szerettel bele?

Nagyon komoly az eseted !

Szerintem ez nem lehetseges mert egy meleg csavot mivel tudd megfogi?? Semmivel mert neki mindegy ot az sem erdekli a 10 karatos gyematgyurut viselsz vagy ha te vagy Jessica Alba.

Nem szerintem ez lehetetlen! Azert ha megis sikerrel jarnal ird mar meg kerlek mert nagyon erdekel mi lesz ebbol!!

Sok sikert!

2011. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Smartguy86 ***** válasza:
77%

Dehogy szereted te... maximum elképzelésed van arról, hogy ő milyen. Te rajongsz. Az két külön dolog. Nagy pofára esés lehet ebből, főleg ha meghalsz érte...


Hagyd a francba! Meleg, fiúk kellenek neki, akármit csinálsz, akkor se fogod érdekelni úgy.

2011. nov. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek. Tudom, hogy ez lehetetlen, csak az emberben van mégis valami kis remény. :) De akkor mindegy, valahogy kiszeretek belőle.
2011. nov. 3. 13:10
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
"valahogy kiszeretek belőle."-ez milyen jo:D
2011. nov. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
nem túl sanszos sajnos :)
2011. nov. 3. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
22%
Lehetőleg minél messzebb menj tőle.
2011. nov. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
25%
Nem hiszem h ennyire menthetetlen lenne a dolog. Azt olvastam h a meleg pasik azért ilyenek, mert nem túl nagy a képzelő erejük, s mivel magukfajtájúakat jobban ismerik, azokat szeretik. Mutazsd meg neki milyenek a lányok… mit tom én, csókold meg………
2011. nov. 5. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
96%
Ne hallgass az utolsóra. Hülyeséget beszél.
2011. nov. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
80%

"Mutazsd meg neki"


Hol olvastad ezt a hírt, napisz*ron ?!

2011. nov. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!