Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnám lerázni egy 32...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám lerázni egy 32 éves exemet? 18/L

Figyelt kérdés

Nyár elején összejöttem egy nálam 14 évvel idősebb pasival, de már augusztusban szakítottunk. Azóta folyamatosan hívogat, smseket küld. Mondtam neki, hogy összejöttem valakivel, akit szeretek és neki semmi esélye, de nem érdekli.

A barátom már fel akarta hívni telefonon, hogy beszéljen vele, de én nem akarok balhét. Hogyan tudnám úgy megoldani, hogy ne haraggudjon meg rám, de megértse, hogy mást szeretek?


2011. ápr. 11. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Rendőrrel vagy Valami nagy benga állatot keresel és ő megfenyegeti vagy estleg még jól el is veri :)
2011. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel a telefont,töröld FB-ról, iwiw-ről ,ha az ismerősöd.Ne válaszolj az SMS-ekre.Nekem ez bevált egy levakarhatatlan exnél.Ha nagyon tapad,cseréld le a számod,hidd el nem akkora tragédia,küldesz egy körüzenetet valamelyik közösségi portálon az új számoddal azoknak,akikkel tényleg beszélsz.
2011. ápr. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Találkozol vele és tisztázod a dolgot, higgadtan.

(az jó,h nem engedted a pasidnak,h felhívja, az csk olaj lett volna a tűzre)

V változtass telszámot (bár ez lehet már túlzás)


hátha írnak még utánam vmi okosságot, ennyi jutott eszembe most csak.

2011. ápr. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

úgy láttam előttem már írtak:)

18.31 voltam

2011. ápr. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Jöhetnek még.
2011. ápr. 11. 18:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne vedd fel és ne válaszolj, cserélj telefont.

Ha normálisan nem értette meg valószínűleg nem normális.

2011. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy ilyen, és csak a telószámcsere segített. Kicsit pszichopata volt a gyerek, de későn esett le nekem, mikorra már 1-2 hónap eltelt... Egyszer volt, hogy éjjel közepén hívott, álmomból ébredve kábán felvettem neki, mert nem esett le, hogy ő az. A hangjától olyan pánikroham jött rám, hogy vacogtam a forró takaró alatt, a hányinger kerülgetett... és olyan dolgokat vágott a fejemhez, hogy köpni-nyelni nem tudtam. Na, ekkor döntöttem, hogy telószám-csere lesz. Azóta nem hallottam felőle, ennek már 3-4 éve, de visszagondolni is szörnyű...
2011. ápr. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!