Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, hogy tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, hogy tudnám lerázni a csajt?

Figyelt kérdés
Még pénteken, egy házibuliba ismertem meg....(eléggé K.O. voltam) smároltun, aztán felmentünk a házigazda szobájába, de csak előjáték, volt, mert aztán mégsem akarta... aztán én kimentem a szobából... és más lánnyal voltam... Viszont az 1. lány megszerezte a számomat, és azóta nem hagy békén...telefonál, FB-n üzeneteket küld... meg is fenyegetett, hogy rám küld ilyen-olyan embereket...már próbáltam neki elmagyarázni, hogy nemakarok járni... de nem érti meg, mit tehetnék...?
2011. máj. 15. 21:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát hagyjad ne szolj hozzá :D
2011. máj. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
de az a gond, hogy felorankent megszolal a telefonom...FB-on 1 óra alatt 2-3 level + sms...
2011. máj. 15. 21:33
 3/13 anonim ***** válasza:

Irigylem a problémáid. Engem még nem zaklatott csaj.

Ha csúnya akkor egyszerűen ne vegyél róla tudomást, ha viszont jól néz ki akkor dugd meg.

2011. máj. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy nem lesz köztetek semmi, mert nem az eseted. Sosem értettem, hogy miért nem lehet ilyen egyenesen a szemébe mondani. Hamarabb túl van rajta a csaj is, ha tudja mi a helyzet és nem kell kétségek között rágódnia, hogy most csak te vagy gyáva, hogy nem mersz neki írni vagymivan.

18/lány

2011. máj. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Már megmondtam neki....de nem hagy békén...
2011. máj. 15. 22:35
 6/13 ymanon ***** válasza:
kérj meg egy lányt, h játsza el, hogy a barátnőd :D és mivel már foglalt vagy, szerintem békén hagy :D de ha nem jön be költözz el az országból :D (na jó nem :D)
2011. máj. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
:D
2011. máj. 15. 23:59
 8/13 ymanon ***** válasza:
de komolyan :P nem rossz ötlet :D kérj meg egy csajt, h pl facebookon ideiglenesen írjátok ki, h kapcsolatban vagyok :P nézd meg le fog szállni rólad :D és ha igazam lett kérek egy csokit XD
2011. máj. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ok thx :D
2011. máj. 16. 11:04
 10/13 ymanon ***** válasza:
majd írd meg, h sikerült e :D
2011. máj. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!