Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki, ha ilyen alkatú csajok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki, ha ilyen alkatú csajok jönnek be? (képek)

Figyelt kérdés

A haverjaim mindig ezzel szívatnak... Nektek tetszik az ilyen alkat?

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]

[link]

5. [link]


2011. ápr. 12. 10:31
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Uhhh de szeretem az ilyen csajokat. Jó, hogy néhányaknak nem tetszenek, mert több marad a nagyfiúknak:D
2011. ápr. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim válasza:

Szia kedves kérdező!

Ezek a nők az igazi szex-szimbólumok. Az elhatalmasodott fenék és a vékony csípő mintegy felajánlás a férfi szemnek, hogy "gyere b*ssz szét ahogy csak tudsz". A nagy mellek meg már csak hab a tortán. Ha utána olvasol több cikk van róla, hogy igazi férfi ilyen nők d*gása tud a legnagyobbakat élvezni. Legtöbb esetben ilyen nőknél vannak ájulással bekövetkező elélvezések is...

Egy ilyen nő ajándék, ha ilyet megd*gsz egyszer, soha nem akarnád elhagyni. Nem azért, mert szerelmes vagy, hanem mert ennél jobb g*ciputtonyt szinte nonsense találni..:)

2011. ápr. 14. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Előző vagyok...

Adok segítséget többször egymás utáni magömléshez ;)

http://www.youtube.com/watch?v=wU20_WakAcQ&feature=related

2011. ápr. 14. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Suliban egy 11.-es csaj hasonló vonalakkal rendelkezik, mindenki mondja hogy milyen undorító, de én szétb*sznám mint gránát a fabódét :D
2011. ápr. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

F@szt ciki...

Én csaj vagyok, de nekem is az ilyenek tetszenek, csak sajnos én nem nézek így ki:-S

(3. kép, baloldali, na az a legjobb)

2011. ápr. 14. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim válasza:
Na azt a 11edikes lányt szívesen meglesném :D
2011. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim válasza:
Készíts képet a 11.-es csajról! Fej ne legyen benne, csak test. Kiváncsi vagyok. :D Vagy írd le a nevét és rákeresünk fészen:P
2011. ápr. 14. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Erre születni kell, vagy van rá valami módszer, hogy egy átlag női test elérjen ilyen külsőt? De most komolyan...

(Ha gazdag lennék, és lenne rá pénzem, biztos kés alá feküdnék, hogy így nézzek, ki, de azon kívűl...?)

2011. ápr. 15. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!