Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik Nektek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik Nektek az ilyen típusú telt nő?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Kérlek írjádok oda, hogy férfi vagy nő adta a választ.

Köszi


2011. ápr. 12. 14:02
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszenek. 21/L
2011. ápr. 12. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Nekem tetszenek, az arcuk eszméletlen szép, és nekem tetszik az alakjuk is (másokon úgy tetszik a husi, csak magamon nemT.T), a 2. képen lévő baloldali lányt pedig még be is vállalnám>.<
2011. ápr. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
20%
Szóval, akiknek nem tetszenek ezek a kifotoshopozva is rém kövér nőcik, azok le vannak pontozva. TEHÁT a helyes válasz: igen, nagyon tetszenek. Ez a demokrácia, és a különböző véleményhez való jog. Gratulálok.
2011. ápr. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
73%

Kövér nőcik :D :D

nektek bajotok van a fogalmakkal. egyik sem kövér, még a jobb oldali sem. Telt, duci, dundi, de NEM kövér.

Azt meg mikor értik már meg a mindig fogyózó tinilányok, hogy , a vékonyság nem egyenlő a szépséggel, és kivánatossággal???? attól, hogy valaki vékony, még nem lesz egy szexi istennő.

2011. ápr. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
19%

Sem tini nem vagyok, sem vékony. (31 éves, 161 cm, 60 kiló). Mondjuk normál a súlyom, bár nem ártana 4-5 kilót leadnom. Voltam 65 kg is, na akkor telt voltam. De ezek a lányok nem centi mínusz 100-95 között vannak, az hótziher! Itt már kemény 20 kilós felesleg is van, ami bizony a teltségen túl van.

Attól, hogy a csajok be lettek kenegetve libazsírral, és fotoshoppal eltüntették a narancsbőrüket, még nem szépek. Attól sem, hogy a védelmezőik netán épp ily kövérek.

2011. ápr. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Nekem annyira nem tetszenek. Mondjuk főleg az arc miatt és nem a testük miatt. Kevésbé karakteres, picit lágyabb vonásokkal szimpatikusabbak lennének.

24f

2011. ápr. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Szeretem a telteb nőket, de ez már nekem is sok. Azért ne legyen csüngőhasu vietnámi malac!
2011. ápr. 15. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Azért megnézném az ilyen telt nőket retus nélkül..... Nem azt mondom, hogy nem tetszene, de elég nagy rá az esély, hogy 9 óra photoshop munka előtt egyáltalán nem voltak ilyen vonzóak....
2011. ápr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
45%

A kérdés az volt, hogy tetszenek-e az ilyen típusú telt nők, ezt én úgy értelmezem, hogy az olyanok, amilyeneket itt látunk, attól függetlenül, hogy photoshop-olva vannak, vagy sem. Én erre mondom azt, hogy ha egy nő a valóságban úgy néz ki, mint a második képen a bal oldali, az szerintem nem néz ki rosszul.


04-12 20:50

Ugyan hol korlátozták neked a véleményedhez való jogot, babám?

Nem írhattad le a véleményed, vagy törölték, vagy lecsuktak érte, vagy mi van?

Ja, lepontozták? Ez éppen a demokrácia netovábbja, hiszen nemcsak hogy neked van jogod, hogy szabadon véleményt nyilváníts, hanem másoknak is, hogy (pontozással) véleményezzék a te véleményedet.

Vagy csak a "demokrácia" csak rád vonatkozzon? XDD

2011. ápr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Ezzel csak az a baj, hogy a kérdésben szerepel az, hogy az ilyen típusú telt nők. Na már most, az ilyen típusú telt nők a valóságban egyáltalán nem így néznek ki :D Ezért számomra - és szerintem még sok más ember számára - marha nehéz figyelmen kívül hagyni az agyonretusálást, sőt, nem is tudom figyelmen kívül hagyni. Ha a la nature is így néznek ki, jöhetnek. De erre icipici az esély.
2011. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!