Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek milyen típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek milyen típusú ajkak jönnek be?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Arra lennék kíváncsi, hogy nektek melyik típusú ajak jön be: olyan ahol vékony a felső és az alsó vastagabb, vagy esetleg a felső is ugyanolyan vastag, mint az alsó, vagy csak sima vékony szájú nők tetszenek?

Előre is köszönöm a válaszokat, légyszi kort és nemet is írjatok!


2011. okt. 1. 19:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Hogyha fiúkat kérdezed akkor miért kéred külön hogy írjanak nemet?
2011. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem pl. a sima vékony szájú nők jönnek be, és még akinek vékony a felső és az alsó vastagabb. Ha a felső is vastag az nekem nem tetszik :S.
2011. okt. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én összességében nézem, hogy hogyan néz ki egy lány. Nincs olyan, hogy nekem az ilyen ajak tetszik stb. 22F
2011. okt. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szóval én vagyok az egyetlen akinek a Szerelem, szex kategóriában egy ilyen kérdésnél először a szeméremajkak jutnak eszébe...

Amúgy meg nekem mindegy csak úgy összegészében az arca szép legyen. Tehát nem lenne sok értelme egy részt (orr, száj, stb.) kiemelni, nekem az összhatás ami nagyon fontos (és ez a testalkatra is vonatkozik).

2011. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem a finom, puha csókos ajkak jönnek be, de azok nagyon! :-D
2011. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

19:55 77%!

Egyértelmű volt a kérdés:

"Arra lennék kíváncsi, hogy nektek melyik típusú ajak jön be: olyan ahol vékony a felső és az alsó vastagabb, vagy esetleg a felső is ugyanolyan vastag, mint az alsó, vagy csak sima vékony szájú nők tetszenek?"

2011. okt. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

19:57


Miért, ha az oldalán fekszik a csaj... Akkor ami eddig alsó és felső volt az most jobb és bal lett, s ami bal meg jobb volt, az alsó és felső lett...

Hátha ő fekve képzelte maga elé a csajt? :-D

2011. okt. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
amúgy most szájról vagy p.náról beszélünk? gyengébbek kedvéért mindkét helyen vannak ajkak
2011. okt. 1. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ennyi gyengeelméjűt...

"vagy csak sima vékony szájú nők tetszenek"

2011. okt. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

19:55-ös 77%-os vagyok.


"Fiúk! Nektek milyen típusú ajkak jönnek be?"


Én erről az első sorról beszéltem. Mielőtt rákattintana az ember teljesen másra gondol főleg hogy ott virít a kérdés fölött a "Kategória: Szerelem, szex" szöveg. "Ennyi gyengeelméjűt"...

2011. okt. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!