Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon akarom, sikerülhet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon akarom, sikerülhet?

Figyelt kérdés

Ha szeretnék megismerkedni egy fiúval,és nem (csak) barátságot akarok,hanem össze akarok jönni vele,és úgy állok hozzá,hogy igenis sikerül,akkor tényleg nagyobb az esélye hogy sikerülni fog?csak mert eddig minden pasihoz úgy álltam hozzá,hogy "ááá,miért pont én kellenék neki?van rajtam kivül 1000 másik szebb lány..." stb.És hát persze hogy senkivel se sikerült összejönnöm.

17/L


2011. ápr. 12. 16:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Hogyan kezdjem az ismerkedést egyáltalán,ha nem akarok odamenni hozzá (egyenlőre),de semmilyen viszonyban se vagyunk?
2011. ápr. 12. 16:30
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem véletlen van az a "Fő a pozitív hozzáállás!" szöveg sok ember szájából. Tehát igen. De a hozzáállás mellé kell valamit tenni is, kell valami amivel vonzóvá válsz, legyen az a külsőd, vagy valamilyen belső. Engem néhány csaj belsője, kisugárzása fog meg inkább.


Szerintem. :)

2011. ápr. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hogyan kezd az ismerkedést... Facebook, MSN ha van konkrét kiszemelt. Tudom könnyű mondani... Nekem sem megy.
2011. ápr. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Elsőnek:

Köszönöm:)


Nincs facebook-ja,meg én jobban is szeretem az élőbeni ismerkedést,de hát amint látod,nekem se megy:))

2011. ápr. 12. 16:35
 5/5 anonim ***** válasza:

Kommunikáció.:)

A pozitív hozzáállás meg csak segít szerintem.:)

2011. ápr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!