Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha nagyon akarom, tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nagyon akarom, tényleg sikerülhet?

Figyelt kérdés

Már hónapok óta tetszik egy fiú,akivel többször szemeztünk is,de aztán nem lépett egyikőnk se,én meg úgy voltam vele,hogy úgy sincs semmi esélyem egy ilyen jó palinál,meg miért pont én kellenék neki,ha nálam sokkal különb lányokat is megkaphat?

Most volt időm ezen gondolkozni,és rájöttem,hogy nem akarom megint elszalasztani a lehetőséget,és addig kéne cselekednem amíg nem késő,és talán lehet hogy mégse kéne feladni.De elég bátortalan vagyok ilyen téren,és egyáltalán nem biztos,hogy én is bejövök neki.Ha próbálok tenni az ügy érdekében,és tényleg nagyon akarom,és el is hiszem,hogy összejöhet a dolog,akkor tényleg sikerülhet?

Olyan bizonytalan vagyok....


2011. jún. 11. 22:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
ha valamit nagyon akarunk ,akkor el tudjuk érni csak ne görcsölj:)
2011. jún. 11. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ne tétováz annyit,ha tetszel neki összejöhet a dolog.

De ha sokáig agyalsz és nem lépsz valaki elhapolja előled.

2011. jún. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, lépjél valamit
2011. jún. 11. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gondold azt, hogy te vagy a legszebb, legokosabb csaj, mindig mondogasd magadnak, legyen önbizalmad. Simán az ujjad köré tudod csavarni, ha tényleg akarod. De ha úgy állsz neki, hogy "úgysem sikerül", akkor nem is fog.
2011. jún. 11. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!