Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyon le akarom adni ezt a...

Nagyon le akarom adni ezt a pár kilót! Így sikerülhet?

Figyelt kérdés

Már jó ideje fogyózom, de persze egészségesen, de eddig havi 1 kg ment csak le, szeretném, hogy megint heti 1 kg menjen le, mint az elején..:) Szép, formás szeretnék lenni, valamennyire izmos is (de azért nem annyira mint Rubint RÉka) lapos hasat, formás combot, feszes feneket szeretnék.

Mit gondoltok így elérhetem? 175 cm vagyok, 63 kg, ez nem tánik olyan soknak, de nem vagyok izmos, sok a zsír, szóval le szeretném adni.. 55 kg körül szeretnék lenni..de nem a kilókat, és nem is a centiket nézem, hanem a kinézetet! szóval ne gyertek légyszi azzal, hogy anorexiás vagyok, mert 1. nem akarok az lenni 2. az meg az agyba dől el, szóval... a kérdésre válaszoljatok, szerintetek jó ez a módszer? és úgy vegyétek hogy mindent 100% betartok, nagyon elszánt vagyok!!


csak háromig eszek szénhidrátot, onnantól csak fehérjét, gyümölcsöt, zöldséget.


délelőtt eszem egy barnakenyerees szendvicset (barnakenyér, mozzarella sajt, paradicsom, vagy kígyóuborka)--> ezt hétköznaponként, hétvégenként vagy ez, vagy müzli.


ebédre azt eszem, amit a suliban adnak, ha édes tészta van, lekváros például, akkor nem kérek rá lekvárt..adagot nem felezek, iszonyat keveset adnak.


amikor hazaérek 2-3 körül vagy eszem egy tál cukormentes müzlit tejjel, vagy barnakenyeret cottage cheese-el, paradicsommal


5 óra körül pedig salátát, gyümölcsöt, (vagy-vagy), illetve esetleg egy natúr joghurtot.


minden nap valamilyen mozgás (séta, futás, bicaj)

és izmosító torna (60 perc) 3 blokk a Rubint Réka "20 perc önmagadért" tornából.


és ez nem koplalás..én nem éhezem, ez egy normál étrend 1200 kcal körüli.


2011. máj. 6. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Azért nem kapsz választ, mert senkinek nincs kedve elolvasni ezt a litániát.

Nekem se volt ne haragudj... :)

2011. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elolvastam. Nekem a háziorvosom azt mondta, hogy 1200kcal nagyon kevés.


Egyébként egészséges dolgokat eszel, keveset, és a leírtak alapján sok mozgással is párosítod. Meg kell hogy legyen az eredménye.

2011. máj. 6. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Na háziorvos lenne az utolsó akitől tanácsot kérnék, mióta közölte, hogy ne igyak 4-5 liter vizet naponta mert tönkre megy a vesém...

Nem a kalória a lényeg amúgy, hanem hogy mit eszel, ez hülyeség, hogy 3 óra után nem eszel szénhidrátot, létfontosságú tápanyaga a szervezetnek. Azért nem fogysz mert lelassult az anyagcseréd a kevés tápanyag miatt és a szervezeted raktároz. A mozgás jó, de az a baj, hogy sok kenyeret eszel. "cukormentes müzli tejjel" - a tejbe is cukor van megjegyzem, meg ha úgy eszed, hogy hozzá öntesz fél litert az már rossz. Próbálj meg 5-6x enni egy nap inkább. Gyümölcsből sem mindegy, hogy mit eszel a banán tele van gyümölcscukorral. Egyél inkább zöldséget. Pörgesd fel az anyagcseréd, emeld meg a kajádat egy kicsit egy hétre körülbelül, hogy visszaálljon a szervezeted normális anyagcsere állapotába. Ezek után megint jöhet a diéta.

2011. máj. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!