Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én barátnőm ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak az én barátnőm ilyen?

Figyelt kérdés
ha elkzdem ott lent izgatni azt mondja hagyjam abba mert csikis ... de ha probálom kicsit magabisztosabban csinálni akkor már azt mondja fáj neki ... ez tényleg így van vagy nem szeretné h ezt csináljam? ha igy van mit tegyek?
2011. ápr. 12. 17:14
 1/3 anonim ***** válasza:
verd ki inkább nekem
2011. ápr. 12. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jaj ilyen nálam is van... pont így vagyok vele néha. az okára én is kíváncsi vagyok, hátha leírják a többiek!

nem csk a te bnőd ilyen, nyugi

2011. ápr. 12. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sztem azért csinálja, mert fél, hogy ha sokáig "csikized" mást is akarsz majd tőle, amit ő esetleg nem. (ha szűz lányról van szó) Személyes tapasztalat. Én is ilyen voltam. Nekem mondjuk annak idején jól esett volna, ha az ilyen dolgok előtt megbeszéljük a szitut, hogy hol a határ, meg ilyenek.
2011. ápr. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!