Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a barátnőm bevonz minden pasit, engem meg le se s. zarnak a fiúk?

Figyelt kérdés

Lehet csúnyán hangzik,de nem értem mit esznek rajta a fiúk. Tök átlagosan öltözik,sima póló meg sportcipő és sminkbe se esik túlzásba. Én meg minden reggel háromnegyed órát ba.szatom magam a tükör előtt hogy csinos ruhát válasszak aznapra meg "2 kiló" sminket magamra kenjek...

Igaz ő bepróbálkozik a pasiknál és általában sikerrel is jár,én viszont nem vagyok erre képes mióta egy srác visszautasított...Most is van egy közös ismerősünk aki rám annyit mondott hogy szép meg jól néz ki mégis mindig a barátnőmmel beszélget.

Hol a hiba ?:(

16/L


2011. nov. 6. 12:26
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet h azért, mert ő nem esik túlzásba a sminkkel, te meg 2 kilót magadra kensz.
2011. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%
a termeszetes csajok sokkal szebbek...sztem, es az is idegesito ha vki megprobalja megjatszani magat...
2011. nov. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hát valszeg nem a külső az oka, inkább a személyisége.
2011. nov. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van:

-a barátnőd jobb csaj mint te.

-valami para van a viselkedésedben.

2011. nov. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 sovjet válasza:

a simk tólzásba vivés taszitóbb mint ha nem is lenne

és lehet hogy érzik rajtad

avagy r.b.ncnak gondolnak az ötzötködés miat ez csak tipp semmi semélyes :)

17/F

2011. nov. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Minden szép lánynak van egy csúnya barátnője, aki mellett még szebbnek látszik.

Gyanúm, hogy te vagy a csúnya barátnő. Változtass ezen, ne légy második.

F

2011. nov. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

az utolsónak igaza van! próbálj meg felülkerekedni a barátnődön,légy a középpontban,vagy keress új barátnőt akivel eljársz kimozdulni. :)

régen én is igy elvoltam "nyomva" mára pedig a fiúk "kedvence" vagyok. :)

fő a magabiztosság!! :)

2011. nov. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az én kedvencem is vagy ;)
2011. nov. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!