Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy szerintem nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy szerintem nagyon helyes srác az évfolyamomban. Hogyan jöjjek össze vele?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem,csak hát egy társaságban vagyunk szóval barátok vagyunk...néha tud bunkó lenni,de akkor sme tudok rá haragudni...vagy egy másik lány,akit hülyít,vagyis mondja neki,hogy szeretlek a lány meg beveszi,de a lányon kívül mindenki látja,hogy nem gondolja komolyan...nyáron aranyos volt velem nagyon és barátnőm mondta is,hogy szerinte bejövök neki,de nem vagyok biztos benne...
2011. ápr. 12. 20:09
 1/3 anonim ***** válasza:

szerintem beszélj a fiúval. a kommunikáció mindent megold.

akg-s vagy amúgy ? :D túl ismerős ahogy írsz ...

2011. ápr. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy ekg-s inkább :D
2011. ápr. 12. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Amúgy nekem is ismerős:D

Hol laksz?:P

2011. ápr. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!