Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez milyen testalka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez milyen testalkat? KÉP

Figyelt kérdés

Kérlek ne ajnározzatok, mert nem ezért kérdezem - nem vagyok egy újabb magába roskadt kistini. Később elmondom, hogy miért érdekel, de most kérlek írjátok meg nekem, hogy mit gondoltok erről az alakról!


[link]


[link]


Előre is nagyon köszönöm mindenki véleményét és segítségét! Én mindenkit felfelé fogok pontozni, kérem, hogy más se húzza le a válaszolókat semmiért!


2011. ápr. 13. 14:05
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
96%
te nagyon de nagyon szep vagy:D:D
2011. ápr. 13. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
96%
Amikor háttal vagy lefotózva, akkor látszik, hogy van egy kis úszógumid. De azt leszámítva tök rendben vagy! ;)
2011. ápr. 13. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem is nagyon jól nézel ki
2011. ápr. 13. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
95%
Nagyon szép vagy!
2011. ápr. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Na még egypár válasz, és elmondom, mi volt a kérdésem értelme. :) Köszönöm az eddigieket, kedvesek vagytok
2011. ápr. 13. 14:14
 6/28 anonim ***** válasza:
Picit keskeny a csípőd, mondjuk ez nem rossz, viszont a csípőd feletti rész kicsit szélesebb. Esetleg ha onnan egy picit le tudnál valahogy faragni, akkor tökéletes lenne. De most a kákán is csomót kerestem és nagyon kritikusan néztem, amúgy tényleg nincs rossz alakod.
2011. ápr. 13. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Az első fotón a sötét háttér miatt olyan, mintha bal oldalon (képen nekem jobb) a csípő-derék vonal egybe lenne. De hogyha a másik oldalt nézed, ahol a fehér miatt kijön az íve, az már másmilyen. Ezzel együtt vékony a csípőm?
2011. ápr. 13. 14:17
 8/28 A kérdező kommentje:
Ahogy nézem, kicsit féloldasan is van billentve a csípőm a fényképező miatt... Hát nem a legjobb szög ezek szerint :)
2011. ápr. 13. 14:18
 9/28 anonim ***** válasza:
En csipoben picit vekonyabb vagyok, ezenkivul minden megfelel es modelkedem, szoval jo alkatod van:)
2011. ápr. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim válasza:
ma az álom :)
2011. ápr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!