Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? :O Szex utáni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? :O Szex utáni vérzés.

Figyelt kérdés
Régebb óta folyik belőlem valami.Mostanában elég kellemetlen szaga van.2010 Júniusába voltam nőgyógyásznál mondta,hogy valamelyik petefészkembe folyadék van (kevés mennyiségű).2011 március 21.én vettem be esemény utáni tablettát utána megjött normálisan a menstruációm.Lefeküdtem a barátommal és szex után véreztem.Mi bajom lehet ? :O
2011. ápr. 13. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Erre csak egy nőgyógyász tud felelni, mihamarabb kérj időpontot.
2011. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ezt nem lehet igy megtudni minnel hamarabb fordulj orvoshoz mig nagyobb problemad nem tortenik.
2011. ápr. 13. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!