Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi fér nektek még bele a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi fér nektek még bele a legjobb fiú-lány barát kapcsolatba?

Figyelt kérdés
pl. van az én legjobb fiú barátom mostanában elhív minden héten sétálni(1 óra minimum), suliban (osztálytársak vagyunk) ölelget, minden szünetbe félrehív... nekem ez már "picit" sok... vélemény?
2011. ápr. 13. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
70%

Bármi ameddig nincs szerelem! És ha mellette nincs komoly kapcsolatom!


Ha felüti a szemét a szerelem akkor az már nem barátság!


Voltak vannak lány barátaim, a legjobb lány-barátaimmal le is feküdtem volt amelyikkel 1x volt amelyikkel 2x de nem lettünk szerelmesek jól esett ennyi....

2011. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
75%
Nekem a csókon és a szexen (és ami a kettő között van) kívül minden belefér. de lehet, hogy azért ennyire nem kéne ragaszkodónak lennie.Szerintem ha zavar akkor vagy finoman utasítsd el, vagy kérdezz rá, hogy miért van ez a sok közös program.
2011. ápr. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem is az h zavar(mert tényleg nagyon szeretem), csak furcsa... mert a környezetemben ilyen erős fiú-lány barátság nincs(erre nagyon is büszke vagyok:)) pár éve szerelmes voltam belé, de ma már szóba sem jöhet-úgy... amúgy most van kialakulóban egy kapcsolatom
2011. ápr. 13. 19:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól függ mióta vagytok barátok....az én kapcsolatom ilyen a haverommal vagyis ilyesmi, mert azért túlzásokba nem esünk, csak akkor hívjuk fel egymást a ha történt is valami....nálam lakik (másik szobában) a barátnőjével és elég sok helyre megyünk együtt....de 15 éve ismerjük egymást....
2011. ápr. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
7 éve
2011. ápr. 13. 19:14
 6/9 anonim ***** válasza:

Hát ha neked ez sok, akkor mond meg neki...

a barátság alapja az őszinteség....

2011. ápr. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is szoktuk ölelgetni egymást, "szívem"nek hívom stb de úgy soha nem közelednék felé, mert van barátnőm akit szeretek és a barátságot sem b*sznám el.
2011. ápr. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

nekem is van legjobb barátom..

ha elhív sétálni akkor csak veled akar lenni mert szeret.. ölelget akkor csak kifejezi a szeretetét, beszélgetni akar veled ha félrehív.

én a legjobb barátommal 1x csókolóztam..de nem voltunk szerelmesek csak igy sikerült. megbeszéltük és ennyi.

nem feltétlen azért csinálja amit csinál mert szerelmes vagy tetszel neki. lehet, h csak kiakarja fejezni a szeretetét :)

2012. dec. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
ha szingli vagyok sexelek a haverommal
2017. jún. 5. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!