Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lány vagyok és a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lány vagyok és a legjobb barátnőmet jobban szeretem mint barát. Folyton rá gondolok. És tudom, hogy ez nem normális. Hogyan tudnám kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy a tinédzser korban ingadozik a hormon, és van mikor valaki a saját neméhez vonzódik. Mondjuk én nem teljes mértékben, mert csak őt szeretem és rajta kívül meg nézek pasikat is. De én egyáltalán nem akarom, hogy ez így legyen. :D
2008. okt. 5. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Miért nem? Teljesen normális. Rengeteg nő érez így más nő iránt világszerte. Ha így érzed jól magad akkor ne szégyelld.
2008. okt. 5. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Gondolom azért nem szeretné mert ez egyoldalú.. és akkor csak őt kinozza
2008. okt. 5. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Ha mellette pasik is érdekelnek akkor semmi baj.
2008. okt. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Elárulom, hogy a legtöbb nő legalább egy csók erejéig kipróbál egy másik lányt, bár nekem a szűkebb hölgy ismerősi körömből (kb 10 lány) 4 már biztos le is feküdt másik lánnyal.
2008. okt. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez a legújabb trend, nem? Túl sok ilyet látunk a tévében. Szinte menő, aki kipróbálta! Egyébként, ha komolyan így érzel, akor nem elítélendő, de ha nem kölcsönös, az már ciki!
2009. okt. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem akarod, hogy így legyen? Hátha ő is gondol ilyesmire, csak nem meri kimutatni. Nem lepődnék meg. Teljesen természetes szerintem ez az egész.
2009. okt. 6. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Velem is volt ilyen, illetve hasonló. Én nem a legjobb barátnőm iránt éreztem többet, hanem egy sulimba járó csaj iránt. Olyan szinten rajongtam érte, hogy azt hittem, belezúgtam és már el is képzeltem, hogy majd milyen lesz, ha összejövünk..Azóta már rájöttem, hogy "úgy" nem érdekel, csak érdekesnek tartom. Viszont jól beégettem magam előtte, mert mindig bámultam meg róla áradoztam. Nehéz az ügyed, de nem nagyon írtál konkrétumokat, kb mihez foghatót érzel, szóba került-e már köztetek a lány-lány kapcsolat, mióta ismered, ha esetleg összejönnétek, meddig mennél el vele, stb. Ezeket át kell gondolnod, mert lehet (sőt, barátságnál ez a legreálisabb), hogy annyira szereted és tökéletes barátnak tartod, hogy rajongasz érte. Én is hasonlóképp vagyok a legjobb barátnőmmel, mert ő idősebb, vicces, értelmes és örülnék, ha ilyen embert találnék magamnak egyszer fiúban.

15L

2009. okt. 6. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Velem is megesett már ilyen, de nem azért mert a "trendet" követném. Szerintem ez teljesen normális. Bennem ez egészen a szexuális vonzalomig elment, és sokszor gondoltam már arra, hogy vajon milyen lehet egy lánnyal. Nincs ebben semmi elítélendő. Egyébként úgy gondolom, hogy ez idővel el fog múlni nálad! (nálam is ez volt) És ne érezd emiatt magad kényelmetlenül.
2009. okt. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!